Bitwa na torty na zakończenie zdjęć na planie "Ciacha"

Właśnie zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii pt. "Ciacho", w której główne role grają Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

Ostatni klaps na planie zwariowanej opowieści o trzech braciach i siostrze dał się we znaki całej ekipie filmowej. Reżyser, Patryk Vegazafundował swoim aktorom bitwę na torty - żaden z twórców nie zdołał uniknąć słodkiej niespodzianki reżysera.

Reżyser, Patryk Vega

Tomasz Kot

Zdjęcia do "Ciacha" trwały 27 dni. Trudno było nie zauważyć na ulicach Warszawy szalonych pomysłów reżysera i zaskakujących przemian aktorów, którzy zgodzili się na radykalne metamorfozy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na planie jako przebojowa chłopczyca w krótkich kręconych włosach, z tatuażem na ramieniu. Tomasz Karolak nie przestraszył się dentysty, choć nie obyło się od wiercenia i piłowania i dał się namówić na nowy uśmiech, pozbywając się swojej charakterystycznej szpary między zębami. Z kolei Paweł Małaszyński bez wahania oddał się w ręce fryzjera i dzielnie znosił codzienne zabiegi fryzjerów dbających o utrzymanie białego koloru włosów...

Paweł Małaszyński

Marta Żmuda-Trzebiatowska

- Generalnie wszyscy zrozumieli, że film polega na tworzeniu nowej rzeczywistości, zmianie wizerunku, odważnym pójściu na całość - młodzi, gniewni, odważni... - powiedziała charakteryzator, Ewa Drobiec.

Niepokorna i wywrotowa komedia okazała się odważną i bezkompromisową odpowiedzią na schematyczne fabuły i utarte wizerunki gwiazd.

Marcin Bosak, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak, Marcin Bosak, Marieta Żukowska

W pozostałych, równie zaskakujących rolach wystąpili między innymi Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Marieta Żukowskaoraz Wojciech Mecwaldowskii Cezary Żak.

"Ciacho" produkuje firma Magic Hour. Film na ekrany kin wprowadzi Syrena Films, która jest równocześnie koproducentem. Premiera zaplanowana jest już pod koniec grudnia 2009.

Marcin Bosak, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska

Więcej na www.ciacho1.pl


inf.nadesłana/MM