Na te wieści czekali wszyscy fani Severusa Snape’a


Grupa fanów "Harry'ego Pottera" przygotowała film osadzony w uniwersum znanym z książek J.K. Rowling. Głównymi bohaterami są przedstawiciele pokolenia rodziców młodego czarodzieja. Produkcję "Severus Snape and The Marauders" udało się sfinansować dzięki zbiórce na Kickstarterze. Właśnie ukazał się oficjalny zwiastun.

Kolektyw The Broad Strokes, odpowiedzialny m.in. za stronę Harry Potter Untold oraz krótkometrażowy film o Albusie Dumbledorze i Gellercie Grindewaldzie ("The Greater Good"), szykuje nową produkcję.

Akcja "Severus Snape and The Marauders" dzieje się w 1978 roku. James Potter ukończył Hogwart. Wraz z grupą przyjaciół - Syruszem Blackiem, Remusem Lupinem i Peterem Pettigrew - świętuje zakończenie szkoły. Kiedy do lokalu wchodzi Severus Snape, James postanawia rozprawić się z kolegą raz na zawsze…

Powyżej możemy obejrzeć oficjalny zwiastun produkcji. "Severus Snape and The Marauders" będzie można obejrzeć w całości w grudniu tego roku. Czytelnicy, którzy dorastali z książkami J.K. Rowling, są już dorośli i pewnie jeszcze nie jeden raz zaskoczą wszystkich swoją kreatywnością. Czekamy na premierę!

[PG / Movie Pilot]