Ranking seriali w USA. Kto bliski anulowania?

Prezentujemy kolejną odsłonę rankingu seriali kontynuowanych, bliskich kontynuacji, zagrożonych, bliskich anulowania i anulowanych. Kto powinien czuć się bezpiecznie, a kto drżeć o kolejny sezon?

Dla przypomnienia - oznaczenia kolorów w tabeli:
Kolor czerwony - seriale, które są anulowane.
Kolor pomarańczowy - seriale, które są bliskie anulowania.
Kolor żółty - seriale, które są zagrożone anulowaniem.
Kolor zielony - seriale, które wyglądają bezpiecznie.
Kolor niebieski - seriale, które otrzymały zamówienie kolejnego sezonu.
Kolor fioletowy - seriale, których obecnie emitowany sezon jest finałowy.
Seriale pogrubione, to premiery, które otrzymały zamówienie pełnego sezonu.

Na początek o pozytywach. Zrobiło nam się bardziej błękitnie/niebiesko na liście amerykańskich seriali. To efekt zamówień kolejnych sezonów seriali CBS, o których informowaliśmy w ostatnich dniach. Nie wszystkie produkcje CBS powrócą jednak w przyszłym sezonie. Kilka pozycji jest bliskich anulowania, w tym "A Gifted Man", "Unforgettable: Zapisane w pamięci" i duet "CSI" z Miami i Nowego Jorku. Na niebiesko zaznaczony powinien być też serial NBC "Grimm", ale nasi koledzy ze spoilertv.com zrobią to zapewne jutro przy kolejnej aktualizacji rankingu.

Fakt, że decyzja o anulowaniu "Terra Nova" była zaskoczeniem potwierdza również poniższy ranking. Serial umiejscowiony był na "zielonym" polu, a mimo to FOX zdecydował zakończyć produkcję.

Póki co, na bardzo bezpiecznych miejscach dwa nowe dramaty ABC - "Missing: Zaginiony" i "GCB". Jeśli oglądalność będzie spadać, obie pozycje w poniższym rankingu na pewno będą szły w górę. Spokojne o swoją przyszłość mogą być też premiery NBC: "Smash" i "Awake".

Pełny ranking do przeanalizowania poniżej.


KS / Hatak.pl