Rusza Stopklatka TV - poznaj ramówkę


Już 15 marca wszystkich telewidzów spragnionych dobrych filmów czeka prawdziwe święto – rusza kanał Stopklatka TV. Prezentujemy jego logotyp oraz ramówkę na pierwsze dni.

Stopklatka TV będzie pierwszym bezpłatnym i ogólnodostępnym kanałem filmowym w Polsce. Na jej antenie widzowie znajdą m.in. najlepsze komedie, trzymające w napięciu thrillery, poruszające dramaty, filmy sensacyjne, kostiumowe, a w przyszłości również programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

Stopklatka TV to wspólny projekt wydawcy najstarszego portalu filmowego Stopklatka.pl – Stopklatki S.A. i Agory. Kanał w całości będzie poświęcony kinu. Jego trzy podstawowe filary to produkcje europejskie, kino światowe i filmy polskie.

Poniżej prezentujemy ramówkę Stopklatki na pierwsze dni nadawania.

Polub Stopklatkę TV na Facebooku!

Sobota (15 marca):
06.00 "Niewinni czarodzieje" - dramat obyczajowy (Polska 1960)
07.50 "Makrokosmos" - film dokumentalny (Francja/Włochy/Niemcy/Hiszpania/Szwajcaria 2001)
09.45 "Chłopi (1/2): Boryna" - film obyczajowy (1973)
11.25 "Życie jest piękne" - dramat obyczajowy (1997)
13.40 "Good Bye, Lenin!" - komediodramat, (2003)
15.55 "Iluzjonista" - dramat kostiumowy (2006)
18.00 "Wszystko będzie dobrze" - dramat obyczajowy (2007)
19.55 "Stopklatka - włącz kino" (1) - magazyn kulturalny (2014)
20.15 "Angielski pacjent" melodramat (1996)
23.15 "Między słowami" - komediodramat (2003)
01.20 "Cube" - horror (1997)
03.05 "Cube Zero" - horror (2004)
 
Niedziela (16 marca):
06.00 "Do widzenia, do jutra" - dramat obyczajowy (1960)
07.50 "Szczęśliwy Teksańczyk" - western (1934)
08.55 "Giuseppe w Warszawie" - komedia wojenna (964)
10.50 "Wieczór" - dramat obyczajowy (2007)
13.05 "Krzyżacy" (1/2) - film historyczny (1960)
14.50 "Marzyciel" - dramat biograficzny (2004)
16.45 "Nad Niemnem" (1/2) - film obyczajowy (1986)
18.15 "Królowa" - film biograficzny (2006)
20.15 "Futro" - komedia (2007)
22.20 "Pulp Fiction" - dramat sensacyjny (1994)
01.15 "Królowa Margot" - dramat historyczny (1994)
04.05 "Cube" - horror (1997)
 
Poniedziałek (17 marca):
06.00 "Makrokosmos" - film dokumentalny (2001)
08.05 "Chłopi"(1/2): Boryna - film obyczajowy (1973)
09.50 "Wszystko będzie dobrze" - dramat obyczajowy (2007)
11.50 "Iluzjonista" - dramat kostiumowy (2006)
13.55 "Klasa" - dramat obyczajowy (2008)
16.25 "Między słowami" - komediodramat (2003)
18.20 "Akcja pod Arsenałem" - dramat wojenny (1978)
20.15 "Królowa Margot" - dramat historyczny (1994)
23.05 "Dym" - komediodramat (1995)
01.15 "Brooklyn Boogie" - komedia (1995)
02.55 "Pulp Fiction" - dramat sensacyjny (1994)
 
Wtorek (18 marca);
06.00 "Giuseppe w Warszawie" - komedia wojenna (1964)
08.05 "Skok" - film sensacyjny (1967)
09:50 "Krzyżacy" (1/2) - film historyczny (1960)
11:40 "Nad Niemnem" (1/2) - film obyczajowy (1986)
13.20 "W stronę morza" - dramat biograficzny (2004)
15.50 "Charlotte Gray" - dramat wojenny (2001)
18.10 "Królowa" - film biograficzny (2006)
20.15 "Cop Land" - film sensacyjny (1997)
22.15 "Kroll" - film sensacyjny (1991)
00.10 "Amerykanin" - dramat kryminalny (2010)
02.10 "Pamięć złotej rybki" - komedia (2003)
03.55 "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym" - thriller (1995)
 
Środa (19 marca):
06.00 "Akcja pod Arsenałem" - dramat wojenny (1978)
08.10 "Klasa" - dramat obyczajowy (2008)
10:35 "Stopklatka - włącz kino" (2014)
10.50 "Matka Joanna od Aniołów" - dramat psychologiczny (1961)
12.55 "Wrota Europy" - dramat wojenny (1999)
14.30 "Czarowny kwiecień" - film obyczajowy (1992)
16.20 "Skok" - film sensacyjny (1967)
18.10 "Pokój Marvina" - dramat psychologiczny (1996)
20.15 "Good Bye, Lenin!" - komediodramat (2003)
22.35 "Futro" - komedia (2007)
00.45 "Młodość stulatka" - dramat obyczajowy (2007)
03:05 "Cop Land" - film sensacyjny (1997)
 
Czwartek (20 marca):
06.00 "Salto" - dramat psychologiczny (1965)
08.10 "Charlotte Gray" - dramat wojenny (2001)
10.30 "W stronę morza" - dramat biograficzny ( 2004)
12.50 "Szaleństwa panny Ewy" - film obyczajowy (1984)
14.45 "Zaklęte rewiry' - dramat obyczajowy (1975)
16.50 "Argentyńska lekcja" - film dokumentalny (2010)
18.05 "Przypadek Harolda Cricka" - komediodramat (2006)
20.15 "Valmont" - dramat kostiumowy (19890)
22.50 "Zabawy z bronią" - film dokumentalny (2002)
01.05 "Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym" - thriller (1995)
03.15 "Kroll" - film sensacyjny (1991)
 
Piątek (21 marca):
06:00 "Argentyńska lekcja" - film dokumentalny (2011)
07:25 "Wrota Europy"- dramat historyczny (1999)
08:55' Stopklatka - włącz kino" - odc. 1 (2014)
09:20 "Zakochany Paryż" - dramat obyczajowy (2006)
11:40 "Przypadek Harolda Cricka" - komedia (2006)
13:50 "Pokój Marvina" - dramat (1996)
15:45 "Pociąg" -psychologiczny (1959)
17:35 'Stopklatka - włącz kino' odc. 2 (2014)
17:55 "Good Bye Lenin!" - komedia (2003)
20:15 "Wszystko gra" - thriller (2005)
22:40 "Blizny przeszłości" - kryminalny (1996)
01:35 "Cube" - horror (1997)
03:20 "Valmont" - kostiumowy (1989)
 
Sobota (22 marca):
06:00 "Pociąg" - psychologiczny (1959)
08:05 "Szaleństwa panny Ewy" - młodzieżowy (1984)
10:00 "Chłopi (2/2): Jagna" - obyczajowy (1973)
11:35 "Zaklęte rewiry" - dramat psychologiczny (1975)
13:40 "Emma" - komedia romantyczna (1996)
15:55 "Zakochany Paryż" - dramat obyczajowy (2006)
18:10 "Coco Chanel" - biograficzny (2008)
20:15 "Shrink - Całe życie z wariatami" - komediodramat (2009)
22:25 "Amityville" - horror (2005)
00:05 "Blair Witch Project" - horror (1999)
01:45 "Bunkier" - thriller (2001)
03:45 "Wszystko gra" - thriller (2005)
 
Niedziela (23 marca):
06:00 "Wniebowzięci" - komedia obyczajowa (1973)
07:10 "Wiatry pustkowia' - western (1936)
08:15 "Dziewczyna z Jersey" - komedia obyczajowa (2004)
10:10 "Stopklatka - włącz kino" odc. 2 (2014)
10:30 "Rzeka życia" - dramat obyczajowy (1992)
12:50 "Krzyżacy" cz. II - historyczny (1960)
14:25 "Syzyfowe prace' - dramat (2000)
16:25 "Nad Niemnem" cz. 2 - obyczajowy (1986)
18:20 "Dzieci i ryby" - komedia (1996)
20:15 "Iluzjonista" - kostiumowy (2006)
22:25 "Yamakasi - Współcześni Samurajowie" - sensacyjny (2001)
00:05 "Siostry Magdalenki" - dramat (2002)
02:25 "Amityville" - horror, (2005)
04:05 "Zaklęte rewiry" -dramat psychologiczny (1975)
 
Poniedziałek (24 marca):
06:00 "Wiatry pustkowia" - western (1936)
07:15 "Wniebowzięci" - komedia obyczajowa (1973)
08:20 "Chłopi (2/2): Jagna" - obyczajowy (1973)
09:55 "Emma' - komedia romantyczna (1996)
12:15 "Coco Chanel" - biograficzny, 2008)
14:25 "Frankie" - komedia romantyczna (2004)
16:30 "Shrink - Całe życie z wariatami" - komediodramat (2009)
18:40 "Eroica" - wojenny (1957)
20:15 "Życie jest piękne" - komedia (1997)
22:30 "Paryż 36" - dramat (2008)
00:50 "Sprzedawcy" - komedia (1994)
02:40 "Siostry Magdalenki" - dramat (2002)
 
Wtorek (25 marca):
06:00 "Dzieci i ryby" - komedia (1996)
08:05 "Rzeka życia" - dramat obyczajowy (1992)
10:30 "Krzyżacy cz. II" - historyczny (1960)
12:05 "Nad Niemnem cz. 2" - obyczajowy (1986)
14:05 "Mila księżycowego światła" - dramat (2002)
16:25 "Iluzjonista" - kostiumowy (2006)
18:35 "Yamakasi - Współcześni Samurajowie" - sensacyjny (2001)
20:15 "Wielka wsypa' - komedia sensacyjna (1992)
22:15 "Jackie Brown" - kryminalny (1997)
01:10 "Czarna dalia" - kryminalny (2006)
03:30 "Sprzedawcy" - komedia (1994)
 
Środa (26 marca):
06:00 "Eroica" - wojenny (1957)
07:50 "Frankie" - komedia romantyczna (2004)
09:50 "Alex i Emma" - komedia (2003)
11:45 "Popiół i diament" - dramat (1958)
13:45 "Paryż 36' - dramat (2008)
16:00 "Pani Henderson" - komedia (2005)
18:00 "Życie jest piękne" - komedia (1997)
20:15 "Igraszki z losem" - komedia (1996)
22:05 "Między ustami a brzegiem pucharu' - obyczajowy (1987)
00:25 "Śniadanie na Plutonie" - komediodramat (2005)
02:55" Jackie Brown" - kryminalny (1997)
 
Czwartek (27 marca):
06:00 "Pani Henderson" - komedia (2005)
08:10 "Między ustami a brzegiem pucharu" - obyczajowy (1987)
10:25 "Mila księżycowego światła" - dramat (2002)
12:45 "Akeelah i jej nauczyciel" - dramat obyczajowy (2006)
14:55 "Marysia i Napoleon" - komedia (1966)
17:05 "Chemia" - film dokumentalny (2009)
18:20 "Alex i Emma" - komedia, (2003)
20:15 "Tess" - kostiumowy (1979)
23:30 "Pret-a-porter' - komedia obyczajowa (1994)
02:05 "Niebiańskie istoty" - dramat (1994)
04:10 "Genesis" - film dokumentalny (2004)
 
Piątek (28 marca):
06:00 "Chemia" - film dokumentalny (2008)
07:25 "Orzeł" - wojenny (1958)
09:35 "Tess' - kostiumowy (1979)
12:50 "Czarowny kwiecień" - kostiumowy (1992)
14:35 "Robinson Crusoe" - przygodowy (1997)
16:15 "Kanał" -dramat wojenny (1956)
18:05 "Stopklatka - włącz kino" odc. 3 (2014)
18:20 "Igraszki z losem" - komedia (1996)
20:15 "Taxi 2" - komedia kryminalna (2000)
21:55 "Czas przemian" - kostiumowy (1995)
00:10 "Amityville II: Opetanie' - horror (1982
02:15 "Mutant" - horror science-fiction (1997)
04:15 "Mimic 3. Obrońca" - horror (2003)
 
Sobota (29 marca):
6:00 "Kanał" - dramat wojenny (1956)
8:05 "Akeelah i jej nauczyciel" - dramat obyczajowy (2006)
10:15 "Oskar i pani Róża" - dramat (2009) 
12:15 "Dowód" - dramat (2005)
14:20 "Taxi 2" - komedia (2000)
16:05 "A właśnie, że tak!" - komedia romantyczna (2007)
18:05 "Wieczór" - dramat obyczajowy (2007)
20:15 "21 gramów" - dramat (2003)
22:40 "Zły Mikołaj" - komedia kryminalna (2003)
00:30 "Księga Cieni: Blair Witch 2" - horror (2000)
02:10 "Amityville 2: Opętanie" - horror (1982)

Niedziela (30 marca) 
6:00 "Austeria" - dramat (1982)
8:10 "Błękitna stal" - western (1934)
9:15 "Lalka cz. I" - dramat kostiumowy (1968)
10:55 "Czarowny kwiecień" - dramat (1991)
12:45 "Mężczyzna moich marzeń" - komedia romantyczna (2002)
14:25 "Robinson Crusoe" - przygodowy (1997)
16:10 "Ja wam pokażę" - komedia romantyczna (2006)
18:25 "Pieczone gołąbki" - komedia (1966)
20:15 "Marzyciel" - dramat biograficzny (2004)
22:15 "Sin City: Miasto grzechu" - kryminał (2005)
00:40 "Czas surferów" - komedia kryminalna (2005)
02:25 "21 gramów"  - dramat (2003)
04:50 "Wniebowzięci" - komedia obyczajowa (1973)

Poniedziałek (31 marca)
6:00 "Błękitna stal" - western (1934)
7:15 "Oskar i pani Róża" - dramat (2009)
9:25 "Dowód" - dramat (2005)
11:30 "Jak zabić psa sąsiada?" - komedia obyczajowa (2000)
13:40 "A właśnie, że tak!" - komedia romantyczna (2007)
15:40 "Wieczór" - dramat obyczajowy (2007)
17:50 "Orzeł" - wojenny (1958)
19:55 "Stopklatka - włącz kino" - odc. 3 (2014)
20:15 "VI Batalion" - dramat wojenny (20055)
22:50 "Czas surferów" - komedia kryminalna (2005)
00:35 "W pogoni za Amy" - dramat komediowy (1997)
02:45 "Sin City: Miasto grzechu" - kryminał (2005)