Wielki test wiedzy o Batmanie i jego świecie

"Mroczny rycerz" jest już w naszych kinach. To chyba najlepszy moment, żeby sprawdzić wasza wiedzę o tym bohaterze i świecie, w którym przyszło mu żyć i prowadzić walkę. Zadanie nie będzie łatwe, trzeba bowiem znać nie tylko wszystkie filmy o jego przygodach ale też komiksy.

W związku z polską premierą najnowszego filmu o Człowieku-Nietoperzu Serwis Stopklatka.pl oraz www.batcave.stopklatka.pl postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich najwierniejszych miłośników tej słynnej postaci i ogłosić specjalny konkurs. Konkurs/test ten skierowany jest przede wszystkim do osób, dla których postać mrocznego obrońcy Gotham nie ma żadnych tajemnic. Tak w komiksie jak i w kinie. Wszyscy inni będą musieli się nieco bardziej natrudzić. Dla osób, które najlepiej poradzą sobie z przygotowanym przez nas zestawem pytań przygotowaliśmy nagrody.

Konkurs stanowi również wspaniałą okazję, by sprawdzić oraz w miarę potrzeb uzupełnić swoją wiedzę na temat ikony popkultury jaką jest Batman. Przygotowaliśmy dla Was wielki test wiedzy o Nietoperzu, złożony aż z 30 pytań o różniej skali trudności.

W tworzeniu zestawu pytań brali udział eksperci obeznani z tematem - redaktorzy największej polskiej strony o Batmanie - Batcave (www.batcave.stopklatka.pl). Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Szczegóły konkursu znajdują się TUTAJ.


PD