[zwiastun] To prywatna orgia! Szalona komedia lidera Limo

Abelard Giza, założyciel i lider kabaretu LIMO, powraca do reżyserowania. Jego najnowsza komedia "Swing" wkrótce trafi do kin. Zobaczcie zwiastun!
Giza w 2003 roku nakręcił komedię "WOŻONKO", którą dzięki Internetowi obejrzały setki tysięcy osób w całym kraju. Potem, wraz z Grupą IMPACT zrealizował filmy "TOWAR" (2005) i "W STEPIE SZEROKIM" (2007), za które dostał wiele nagród na różnych festiwalach i przeglądach kina niezależnego.

Przez ostatnie lata skupił się na działalności kabaretowej, zaś talent filmowy rozwijał pisząc scenariusze i reżyserując krótkie filmiki, które stały się wielkimi przebojami internetowymi. Dziś większość z nas zna "Parodię Zwiastuna Filmowego", making-of wielkiej superprodukcji "Janko Muzykant" czy film dokumentalny o gwieździe muzyki rockowej - Gośce... Łączna ilość obejrzeń wszystkich ośmiu filmików na oficjalnym kanale YouTube przekroczyła 15.000.000 (nie licząc dziesiątek kopii, zamieszczonych przez fanów)!

Nadszedł czas, by Abelard powrócił do "pełnego metrażu"... Już 14 lutego 2013 roku, na ekranach polskich kin zagości "SWING"!

[GALERIA] KOMEDIA O SEKSIE GRUPOWYM OD TWÓRCY KABARETU LIMO

Pierwszy kinowy film twórców kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek - fan internetowych forów - postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom SWING to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości.

SWING Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych - znajdziemy tu bowiem elementy teatru, kabaretu i sitcomu.

W obsadzie są Kacper Ruciński, Ewa Błachnio, Szymon Jachimek, Julia Kamińska i Karolina Wróbel. Reżyseruje Abelard Giza na podstawie własnego scenariusza. Produkcją zajmuje się Grupa IMPACT & Lukas Film.


AK