10 filmów na babski wieczór

Spędzasz wieczór w towarzystwie koleżanek? A może sama masz ochotę pooglądać seksownych mężczyzn na ekranie? Oto 10 filmów, od których nie będziesz mogła oderwać oczu. Niekoniecznie z powodu fascynującej fabuły, ale zawartości nieco innych elementów... jak tańczący Channing Tatum czy rozebrany Ryan Gosling.

"Magic Mike"

"Magic Mike"

Matthew McConaughey, Matt Bomer i Channing Tatum rozbierają się i tańczą w najbardziej seksowny z możliwych sposobów. Brzmi jak sen? Na szczęście to prawda uwieczniona w filmie tak, by każdy, kto ma na to ochotę, mógł zobaczyć, jak oni tańczą (dla niego).

"Thor: Mroczny świat"

"Thor: Mroczny świat"

Filmowy Thor nie grzeszy inteligencją, za to ma piękne, muskularne ciało Chrisa Hemswortha oraz długie blond włosy. Po prostu wcielony etos męskości.

"Kocha, lubi, szanuje"

"Kocha, lubi, szanuje"

Dwa słowa: Ryan Gosling. W dodatku bez koszulki. Emma Stone na jego widok krzyczy: wyglądasz jakbyś był sphotoshopowany, po czym nie może się powstrzymać by go nie dotknąć. Naprawdę, nie ma w tym zachowaniu nic dziwnego.

"Wojownik"

"Warrior"

A konkretniej dwóch wojowników: Tom Hardy oraz Joel Edgerton. Panowie grają skłóconych ze sobą braci, którzy postanawiają wystartować w wielkim turnieju mieszanych sztuk walki. A to oznacza jedno: dużo pięknych męskich ciał na ekranie!

"Miłość bez końca"

"Miłość bez końca"

Jest romantycznie, niebezpiecznie i bardzo, bardzo gorąco. Zwłaszcza, gdy rozbiera się przed nami Alex Pettyfer. W sam raz dla miłośniczek komedii romantycznych i niegrzecznych, ale jakże uroczych chłopców."Gość"

"Gość"

David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Jeżeli nie zauroczy Was od pierwszej sceny, z pewnością nie oderwiecie oczu od jego nagiej klaty, gdy kilkanaście minut później będzie wychodzić spod prysznica. Chłopak jak marzenie... a że lekko niezrównoważony – trudno! Popatrzeć zawsze warto.

"Sztanga i Cash"

"Sztanga i Cash"

Główni bohaterowie to grupa kulturystów. I chyba więcej dodawać nie trzeba. Może tylko tyle, że postanawiają porwać bogatych klientów swojej siłowni, by podnieść nieco swój mizerny status materialny. Ale – jak wiadomo – nie fabuła jest najistotniejsza.

"G.I. Joe: Odwet"

"G.I. Joe: Odwet"

Może nie jest to najlepszy tytuł na tej liście, ale za to jest na co popatrzeć. W obsadzie znaleźli się między innymi Bruce Willis (w świetnej formie), Channing Tatum (zawsze w formie) i Dwayne "The Rock" Johnson (chodząca definicja formy).

"Savages: ponad bezprawiem"

"Savages: ponad bezprawiem"

Blake Lively, morze narkotyków i jej dwóch wspaniałych chłopaków. Tak jest. DWÓCH. W dodatku wszyscy troje wyglądają nieziemsko dobrze i tworzą związek idealny. Nie wierzycie? Sprawdźcie. Tylko uwaga: po tym filmie możecie zmienić swoje zdanie na temat monogamii.

"300"

"300"

W tym filmie zobaczyć można nie jednego i nie dwóch, ale cały zastęp półnagich mężczyzn w akcji. Plusem jest też to, że gdy będzie Wam ich mało, możecie sięgnąć po kolejną część - "300: Początek Imperium". Nie ma na co czekać, pora przekonać się, co to jest Sparta!