Anna Mucha i Łukasz Garlicki w serialu kryminalnym TVP 1 "Uwikłani"

Anna Mucha w serialu "Prosto w serce"
TVP 1 na wiosnę zapowiada premierę nowego serialu kryminalnego zatytułowanego "Uwikłani". Produkcja bazuje na niemieckim formacie "In Gefahr" od stacji Sat 1. Główne role w tej produkcji zagrają m.in. Anna MuchaŁukasz GarlickiMarcin Bosak i Olga Frycz - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.
 
Fabuła każdego odcinka „Uwikłanych" będzie zamkniętą historią, przedstawiającą losy bohatera wplątanego w przestępstwo, który walczy o sprawiedliwość. W jednym odcinku widzowie śledzić będą losy Tomasza, który budzi się w łóżku z kochanką i dowiaduje się, że zabił człowieka, w innym pojawi się Joanna będąca świadkiem zabójstwa swojej sąsiadki, którą później widzi żywą. Bohaterką kolejnego odcinka będzie zaś policjantka Iza, która zostaje zawieszona za strzelanie do młodego mężczyzny.
 
Serial „Uwikłani" jest realizowany na podstawie formatu niemieckiego „In Gefahr". W przeciwieństwie do pierwowzoru, gdzie grają głównie amatorzy, w „Uwikłanych" występować będą aktorzy zawodowi. Gwiazdami poszczególnych odcinków będą Łukasz Garlicki, Olga Frycz, Przemysław Sadowski, Marietta Żukowska, Anna Mucha, Katarzyna Warnke, Marcin Bosak, Piotr Ligienza oraz Paulina Chruściel.
 
Wiosenna nowość TVP1 liczy dziewięć 45-minutowych odcinków, do których scenariusze napisali: Karolina Frankowska, Maciej Rybiński, Patrycja Baranowicz i Remigiusz Grzela. Poszczególne części „Uwikłanych" wyreżyserowali Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Anna Jadowska.
 
Realizacją formatu dla TVP zajęła się firma Constantin Entertainment, która produkuje serial również dla stacji Sat. 1 w Niemczech (zadebiutował tam w sierpniu ub.r.). Obecnie niemiecki kanał pokazuje drugi sezon tej produkcji (emitowana jest ona tam od poniedziałku do piątku).
 
Serial „Uwikłani" zadebiutuje w Jedynce 4 marca br. i będzie pokazywany w środy o godz. 20.25. Do tej pory TVP1 emitowała w o tej godzinie filmy, ale wiosną stacja wprowadzi tam kolejne pasmo serialowe. Co kilka tygodni w tym paśmie oglądać będzie można też mecze Ligi Mistrzów.
[KS / Wirtualnemedia.pl]