"Arrow", "Supergirl", "Pamiętniki wampirów" - kiedy powrócą na antenę?

Stacja CW ogłosiła jesienne daty premier swoich seriali.

Jesienny sezon w CW rozpocznie się w październiku. Pierwsza premiera to "The Flash" - trzeci sezon zadebiutuje 4.10. Tego samego dnia pokazana zostanie jedna z trzech premier stacji: komedia romantyczna "No Tomorrow". Po sukcesie "Jane the Virgin", władze CW postanowiły zrealizować kolejną adaptację latynoskiego hitu. "No Tomorrow" będzie nową wersją brazylijskiego serialu "Como Aproveitar o Fim do Mundo" ("Jak ucieszyć się z końca świata"). 

Dzień później, 5.10, rozpocznie się emisja piątego sezonu "Arrow". Tego samego dnia odbędzie się premiera thrillera "Frequency" - tytułu twórców "Supernatural" i "Being Human". Pilot wyreżyseruje Brad Anderson, a w głównych rolach pojawią się Peyton List, Riley Smith i Mekhi Phifer. "Frequency" oparty jest na filmie "Częstotliwość" z 2000 roku w reżyserii Gregory’ego Hoblita.

"Supergirl", przeniesiona z CBS, rozpocznie swój drugi sezon 10.10. Czwartki będą w CW dniem akcji - 13.10 odbędzie się premiera "DC’S Legends of Tomorrow", a następnie "Supernatural". Z kolei 17.10 na antenę wróci "Jane the Virgin" z trzecim sezonem. 21.10, w piątek, ruszy ósmy sezon "Pamiętników wampirów", natomiast później odbędzie się premiera "Crazy Ex-Girlfriend".

[PG / ComingSoon]