"Blade 4" jednak powstanie? Wesley Snipes zdradza szczegóły

Wesley Snipes w filmie "Blade - Wieczny łowca"

Kolejne interesujące wieści prosto z Comic-Conu. Wesley Snipes zdradził podczas swojego panelu dyskusyjnego związanego z nadchodzącym serialem "The Player", jaka przyszłość może czekać marvelowskiego łowcę wampirów, Blade'a.
 
Snipes wcielił się w tę postać trzy razy w filmach: "Blade - Wieczny łowca", "Blade - Wieczny łowca II" oraz "Blade: Mroczna Trójca". W 2008 roku aktor został skazany na trzy lata więzienia za przestępstwa podatkowe - karę odbył w latach 2010-2013. Jego kariera filmowa od tamtego czasu znacznie podupadła, teraz jednak wyraził chęć powrotu do serii.
 
Projekt jest teraz kontrolowany przez Marvela [prawa do marki "Blade" wróciły w ręce Marvela w zeszłym roku - dop. JG] i mieliśmy już bardzo produktywne, wspaniałe spotkanie, podczas którego przedyskutowaliśmy kilka rzeczy. Ciężko mi powiedzieć, jakie miejsce zajmują one obecnie w ich grafiku, decyzja nie została jeszcze podjęta - mówi Wesley Snipes.
 
Zapytany o ewentualny występ w innych filmach Marvela, zasugerował, że może pojawić się również w filmach innych superbohaterskich marek. Dopuszczam taką możliwość. Zawsze byłem miłośnikiem takich adaptacji i byłoby miło stać się znów członkiem rodziny. Ale jeśli nie zrobimy Blade'a czy czegoś innego z Marvelem, zajmiemy się czymś innym. Są jeszcze inne postaci i pomysły, które są równie ekscytujące i miejmy nadzieję, że osiągnęłyby podobny sukces.
 
Być może Wesley Snipes pojawi się gościnnie w którymś z nowych seriali Marvela. Jeśli nie w "Daredevilu", pozostaje jeszcze "Jessica Jones", "Iron Fist" czy "Luke Cage".
 
[JG / Movieweb]