Celińska, Kuna i Gąsiorowska w Klubie „Warsaw by Night” - zdjęcia

W Warszawie trwają zdjęcia do komediodramatu „Warsaw by Night".
W obsadzie są Stanisława Celińska, Iza Kuna, Roma Gąsiorowska, Marta Mazurek, Agata Kulesza, Joanna Kulig, Marian Dziędziel, Leszek Lichota, Piotr Głowacki, Łukasz Simlat, Kazimierz Kaczor i Józef Pawłowski. W fotelu reżysera Natalia Koryncka-Gruz, autorka znakomitego „Amoku".
 
Cztery kobiety w różnym wieku – Stanisława Celińska (Helena), Iza Kuna (Iga), Roma Gąsiorowska (Maja), Marta Mazurek (Renata) – poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w Klubie „Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.
 
Mimo fizycznej obecności bliskich, bohaterki prześladuje poczucie samotności, męczy je pytanie, czym jest miłość, namiętność, wierność. Dlatego pod wpływem impulsu decydują się na eksperyment. I chociaż każdy z bohaterów tego filmu przez cały czas kogoś gra, to nieuchronnie zbliża się do prawdy o sobie samym – mówi Natalia Koryncka-Gruz, reżyser i producent „Warsaw by Night", zwracając uwagę na to, że ważnymi „bohaterami" jej filmu jest także Warszawa oraz muzyka.
 
Autorem scenariusza do „Warsaw by Night" jest Marek Modzelewski. W ekipie filmu Natalii Korynckiej-Gruz znaleźli się także Zdzisław Najda i Michał Sobociński (zdjęcia), Marceli Majer (montaż), Grzegorz Kucharski (dźwięk), Katarzyna Filimoniuk (scenografia), Katarzyna Lewińska (kostiumy) i Ewa Kowalewska (charakteryzacja). Producentem „Warsaw by Night" jest Eureka Studio. Nowy film Natalii Korynckiej-Gruz został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i Regionalny Fundusz Filmowy „Mazovia".
 
Zdjęcia do „Warsaw by Night" realizowane są w Warszawie. Ostatni klaps padnie 12 listopada 2013. Premiera najnowszego filmu Natalii Korynckiej-Gruz jest zaplanowana na jesień 2014 roku.
 
[AZ / Filmpresariat]