Co z kolejnym filmem z serii "Obcy"?

Neill Blomkamp, który obecnie reklamuje swój najnowszy film zatytułowany "Chappie" powraca do tematu kolejnej części "Obcego". Jego niedawna publikacja wywołała spore poruszenie. Może się to zakończyć bardzo dobrymi wieściami dla fanów tego cyklu.
 
Neill Blomkamp zamieścił w sieci kilka bardzo ciekawych szkiców, które przybliżały jego wizję kolejnej opowieści z serii "Obcy". Fani tematu byli zachwyceni, a pytań nie było końca.
 

Alien Blomkamp
 
Ten twórca ma na swoim koncie głównie filmy science-fiction, a pamiętny "Dystrykt 9" otrzymał nawet nominację do Oscara w głównej kategorii. Wydaje się, że jest on dobrym kandydatem do nakręcenia kolejnego "Obcego".
 
I choć wkrótce po publikacji Neill Blomkamp powiedział, że jego film raczej nie powstanie, to dziś sprawa wygląda nieco inaczej. W jednym z ostatnich wywiadów reżyser powiedział, że jest "duże prawdopodobieństwo", że on faktycznie nakręci "Obcego". Wygląda na to, że w Hollywood też spodobały się prace tego reżysera, dotyczące słynnej serii.
 
Okazuje się, że jedną z głównych inspiracji dla Blomkampa było spotkanie z Sigourney Weaver, która wystąpiła w jego "Chappie". Od tej pory wykorzystując wolny czas w głowie reżysera rosła idea nakręcenia "Obcego". Mam w głowie opracowany cały film – mówi reżyser. Teraz należy czekać na oficjalne wiadomości na ten temat.

Przypomnijmy, że w 2014 roku mieliśmy 35-lecie "Obcego". Z tej okazji wielu twórców stworzyło niesamowite kolekcjonerskie plakaty:

Choć film nakręcono w czasach, gdy ekranowe potwory powstawały z mięsa i gumy, wydaje się, że upływ czasu zupełnie go nie dotyczy. - pisaliśmy z okazji 35-lecia.

[KS / FirstShowing]