"Disco Polo" - jest pełny zwiastun!


Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig. Premiera już 27 lutego!

Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

Jak wyglądała walka o sukces w złotych czasach disco polo? I czy wszyscy Polacy to jedna rodzina? O tym widzowie przekonają się już 27 lutego 2015 roku, kiedy "Disco Polo" trafi do kin w całej Polsce.

"Disco Polo" nie jest wyłącznie filmem o muzykach i muzyce tego nurtu - podkreśla reżyser, Maciej Bochniak. Na kanwie perypetii głównych bohaterów - chłopaków z prowincji, napędzanych marzeniami o tzw. lepszym życiu i szybkiej karierze w showbiznesie, chcemy opowiedzieć o kawałku naszej najnowszej historii, o polskiej mentalności, o pogoni za sukcesem i marzeniami w zderzeniu z realiami kapitalizmu.

[JB / Next Film]