"Gdzie jesteś Scooby-Doo? Wracaj tu!". Wróci - do kin

Scooby-Doo, fot. Hanna-Barbera
Studio Warner Bros. ogłosiło datę premiery premierowego filmu animowanego opartego na słynnej serii Hanna-Barbera. Nowa odsłona przygód Scooby-Doo i jego świty ma wejść do kin 21 września 2018 roku.

Za film mają być odpowiedzialni Charles Roven i Richard Suckle, którzy wcześniej pracowali nad aktorskimi filmami "Scooby-Doo" i "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie". Dołączyć ma do nich również zdobywczyni nagrody BAFTA, Allison Abbate, znana między innymi ze współpracy z Timem Burtonem. Scenariuszem zajmuje się Matt Lieberman, który już wcześniej pracował nad przygodami bojaźliwego psa i jego przyjaciół.

Tak jak niezliczona ilość fanów, ja również kocham postacie stworzone przez Hanna-Barbera. Jeden z ich najsłynniejszych przedstawicieli, Scooby-Doo, będzie odgrywać wiodącą rolę w całym przedsięwzięciu, które przerodzi się w wielki i ekscytujący film - oznajmił Greg Silverman z Warner Bros. Inna przedstawicielka Warnera, Veronika Kwan Vandenberg, stwierdziła, że historia Scooby-Doo i jego przyjaciół jest uniwersalna i trafia do różnych kultur oraz pokoleń.

Oryginalny serial "Scooby-Doo" zadebiutował na antenie w 1969 roku. Ostatni film pełnometrażowy z serii to "Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora", który miał swoją premierę w 2010 roku.


[DJ / Coming Soon]