Gwiazdy "Gry o tron" i "Breaking Bad" w filmie z serii "Final Fantasy"

Aaron Paul z "Breaking Bad" oraz Sean Bean i Lena Headey z "Gry o tron" zagrają w filmie z serii "Final Fantasy".

Sean Bean i Lena Headey, gwiazdy "Gry o tron", powrócą do świata fantasty, tym razem w świecie poza Westeros - w "Final Fantasy". Towarzyszyć będzie im Aaron Paul

"Kingsglaive Final Fantasty XV" to film animowany tworzony techniką motion capture. Będzie to wprowadzenie do gry "Final Fantasy XV". Premiera filmu odbędzie się 19 sierpnia.

Już dziś można podejrzeć jak powstaje produkcja:

A oto oficjalny opis filmu:

Magiczne królestwo Lucis jest domem dla świętego Kryształu, tymczasem groźne imperium Nilfheim pragnie go ukraść. Król Lucis, Regis (Sean Bean), dowodzi elitarną jednostką żołnierzy, znaną pod nazwą Kingsglaive. Dzierżąc królewską magię, Nyx (Aaron Paul), wraz z innymi żołnierzami, walczy by obronić Lucis. Po tym, jak siła militarna imperium wdziera się z impetem do Lucis, król Regis zostaje postawiony przed ultimatum: wydać swojego syna, księcia Noctisa, za księżniczkę Lunafreyę z Tenebrae (Lena Headey), która więziona jest w Nilfheim i oddać swoje ziemie we władanie imperium. Mimo że król zgadza się na stawiane mu warunki, jasnym staje się, że imperium na tym nie poprzestanie, a na drodze pomiędzy nimi a dominacją nad światem stoi jedynie Kingsglaive.

[KBS / Collider]