Koniec serialu "Prawo Agaty". Kiedy ostatni odcinek?

"Prawo Agaty" - selfie z ostatniego dnia na planie (fot. www.facebook.com/dygantagnieszka)
Jak poinformowały Wirtualnemedia.pl, ostatni klaps na planie "Prawa Agaty" padł w sobotę, 18 kwietnia, a finałowy odcinek serialu widzowie TVN zobaczą 26 maja (jeżeli stacja zachowa cotygodniową emisję).

Po siedmiu sezonach kończymy produkcję "Prawa Agaty". Przez ten czas serial zebrał dużą, wierną widownię oraz zyskał sympatię widzów. Przyszedł jednak czas na zmiany i nowe formaty, nad którymi już pracuje produkcja - powiedziała Lidia Zagórska, zastępca szefa działu PR Grupy TVN w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Stacja przygotowuje nowe seriale, które zadebiutują na antenie jesienią tego roku.

"Prawo Agaty" jest serialem emitowanym na antenie TVN od 2012 roku. Opowiada o losach prawniczki Agaty Przybysz, która traci pracę w koncernie ubezpieczeniowym. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka Dorota, która proponuje wspólne założenie kancelarii prawniczej. Każdy kolejny odcinek dotyczy innej sprawy, której podejmuje się kancelaria. W rolach głównych występują Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Michał Mikołajczak i Marian Opania.
 
[DW, Wirtualnemedia.pl]