Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 11.05-14.05

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 11.05-14.05?

 

Z archiwum X: Pokonać przyszłość (Stopklatka TV, piątek godz. 20:00)

thriller science-fiction, USA 1998

reż. Rob Bowman, wyst. David Duchovny, Gillian Anderson, Martin Landau

Agenci Fox Mulder i Diana Scully prowadzą prywatne śledztwo w sprawie pozarządowego spisku. Ryzykują swoje życie, by zlokalizować śmiertelnego wirusa niewiadomego pochodzenia. Z czasem uświadamiają sobie, że sami zostali wciągnięci w spisek…. Film jest kinową wersją przygód agentów FBI, znanych z kultowego serialu.

 

Niebezpieczny poker (Stopklatka TV, sobota godz. 20:00)

film sensacyjny, USA 2014

 reż. Justin Steele, wyst. George Eads, AnnaLynne McCord, Steven Seagal

Jack to profesjonalny pokerzysta, który jest winien sporą gotówkę gangsterowi Paulie'emu Trunksowi. By spłacić dług, mężczyzna przyjmuje zlecenie od Duffy'ego, warte 50 tys. dolarów. Niestety intryga bardzo szybko zaczyna się wymykać spod kontroli.

 

Arbitraż (Stopklatka TV, niedziela godz. 20:00)

thriller, USA 2012

reż. Nicholas Jarecki, wyst. Richard Gere, Susan Sarandon, Brit Marling

Robert Miller chce sprzedać firmę inwestycyjną, której jest właścicielem. Z pozoru czarujący i ułożony biznesmen okazuje się zmagać z wieloma problemami. Życiowa sytuacja Roberta komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w spowodowanym przez niego wypadku samochodowym ginie jego kochanka.

 

Mamuśka (Stopklatka TV, poniedziałek godz. 20:00)

dramat/ komedia, USA 1998

reż. Chris Columbus, wyst. Julia Roberts, Susan Sarandon, Ed Harris

Po rozwodzie Jackie i Luke'a, ich dzieci zamieszkały z matką, a Luke związuje się ze zdolną fotografką Isabel. Nie podoba się to jednak ani Jackie, ani odwiedzającym ojca dzieciom. Konflikt między kobietami narasta aż do momentu, gdy Jackie dowiaduje się, że jest poważnie chora.