Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 11.08-13.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 11.08-13.08?

 

 

 

 

Odrobina nieba (Wtorek, 11 sierpnia / 20:00)

Komediodramat, USA 2011
Reż. Nicole Kassel, Wyst. Kate Hudson, Gael Garcia Bernal, Kathy Bates, Lucy Punch

Wzruszająca historia o miłości. Marley jest młodą, odnoszącą sukcesy singielką z poczuciem humoru i dystansem do świata. Jej sposób bycia drastycznie się zmienia, gdy dowiaduje się, że choruje na raka. Traf chce, że informację o chorobie przekazuje jej przystojny doktor Julian, w którym Marley zakochuje się. W rolach głównych największe gwiazdy Hollywood, między innymi nominowana do Oscara w 2001 roku Kate Hudson i laureatka Oscara w 1991 roku Kathy Bates.

 

 

 

Kroll (Środa, 12 sierpnia / 20:00)

Sensacyjny, Polska 1991
Reż. Władysław Pasikowski, Wyst. Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Dariusz Kordek, Cezary Pazura

Sensacyjny debiut Władysława Pasikowskiego, który okazał się kasowym hitem kinowym i klasykiem polskiej kinematografii. Opowieść o młodym Marcinie Krollu. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że żona zdradza go z jego najlepszym przyjacielem postanawia zdezerterować ze służby zasadniczej. Ucieczka Krolla zbiega się w czasie z samobójstwem innego żołnierza. Oficerowie boją się skandalu i nie chcą dopuścić by prokuratura wojskowa zainteresowała się ich jednostką, dlatego postanawiają odnaleźć Krolla jeszcze przed świtem.

 

Formuła (Czwartek, 13 sierpnia / 20:00)

Sensacyjny, USA 2001
Reż. Ronny Yu, Wyst. Samuel L. Jackson, Robert Carlyle, Emily Mortimer

Bezpardonowe kino akcji z potężną dawką dobrego humoru i brawurową obsadą. Amerykański chemik opracowuje formułę zupełnie nowego narkotyku. Wynalazek chce sprzedać po jak najlepszej cenie mafii. Wszystko idzie zgodnie z planem, jednak tylko do czasu, gdy nie zostanie uwikłany w śmiertelnie niebezpieczną sieć powiązań.