Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 1.11-4.11

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 1.11-4.11?

 

 

Dług (Piątek, 1 listopada / 20:00)

Thriller, Polska 1999
Reż. Krzysztof Krauze, Wyst. Robert Gonera, Jacek Borcuch, Andrzej Chyra

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, który w 2000 roku zdobył aż pięć statuetek podczas gali Orłów, w tym nagrody za Najlepszy film i Najlepszą rolę męską. Dwaj biznesmeni chcą wspólnie rozkręcić nowy interes. Spotykają się jednak z odmową banku na udzielenie kredytu. Próbują znaleźć pieniądze w inny sposób i tak trafiają na wyjątkowo niekorzystną propozycję pożyczki. Współpracownicy od razu ją odrzucają, jednak mężczyzna nie daje za wygraną i po jakimś czasie upomina się o spłatę wyimaginowanego długu…

 

Kosmiczne jaja (Sobota, 2 listopada / 20:00)

Komedia, Science Fiction, USA 1987
Reż. Mel Brooks, Wyst. Mel Brooks, John Candy, Rick Moranis, Bill Pullman

Kultowa komedia, która stała się klasykiem parodii i zyskała fanów na całym świecie. Źli Kosmojajarze pod dowództwem Lorda Hełmofona chcą porwać księżniczkę Vespę, by zrealizować swój niecny plan kradzieży świeżego powietrza z planety Druidia. Na pomoc dziewczynie nadlatują jednak człowiekopies Paw i przystojny awanturnik Samotny Gwiazdor. Gra  toczy się o najwyższą stawkę!

 

Jedz, módl się, kochaj (Niedziela, 3 listopada / 20:00)

Melodramat, USA 2010
Reż. Ryan Murphy, Wyst. Julia Roberts, Javier Bardem, Viola Davis

Wzruszająca historia, która podbiła serca widzów na całym świecie, przynosząc twórcom ponad 200 milionów dolarów dochodu ze sprzedaży biletów. Małżeństwo Liz Gilbert właśnie dobiega końca. Po  ośmiu latach nie pozostaje jej nic innego, jak tylko się rozwieść. Podróżując w różne miejsca na  świecie, Liz chce na nowo odnaleźć sens w swoim życiu. Jedzie do Włoch, Indonezji oraz Indii i  odkrywa przyziemne uciechy, ale też duchowe wartości. Jedzenie, modlitwa i miłość, których doświadcza w trakcie wędrówki, okazują się doskonałym przepisem na przywrócenie harmonii w  życiu Liz.

 

Najwyższy wyrok (Poniedziałek, 4 listopada / 20:00)

Sensacyjny, USA 2012
Reż. Keoni Waxman, Wyst. Steven Seagal, Steve Austin, Michael Paré, Aliyah O'Brien

Zawrotne kino akcji ze Steven Seagalem w roli głównej. Dwóch byłych komandosów ma za zadanie eskortować więźniów ze starego więzienia federalnego. Jednak nieoczekiwanie budynek zostaje opanowany przez najemników, a byli żołnierze muszą stanąć z nimi do morderczej walki.