Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 12.05-14.05

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 12.05-14.05?

 

 

 

D-War: Wojna smoków (Wtorek, 12 maja / 20:00)

Fantasy, Korea Południowa 2007
Reż. Hyung-rae Shim, Wyst. Jason Behr, Amanda Brooks, Robert Forster, Aimee Garcia 

Pełna zachwycających efektów specjalnych opowieść o Ethanie Kendricku, który jako młody chłopak dowiaduje się, że jest kolejnym wcieleniem wielkiego wojownika. Gdy dorasta postanawia zbadać tę legendę. W trakcie badań spotyka wcielenie swojej dawnej miłości, od tej pory we dwoje muszą stoczyć walkę z bezlitosnymi potworami, które pragną zniszczyć Los Angeles.

 

 

Misja Afganistan. Odcinek 10 (Środa, 13 maja / 20:00)

Serial wojenny, Polska 2012
Reż. Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Wyst. Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska, Eryk Lubos

Pierwszy polski serial wojenny o misji w Afganistanie. W rolach głównych znakomici aktorzy – Paweł Małaszyński i Ilona Ostrowska. Iwan zostaje oskarżony o udział w ustawce kibicowskiej przez prokuratora wojskowego - Skonieckiego. Gdy dowiaduje się o tym Szeliga, przekazuje informację do Justyny Winnickiej, by ta rozkazała plutonowi natychmiast opuścić bazę. Żołnierzom udaje się ochronić Iwana przed żandarmami. Niespodziewanie Konasz daje sygnał by żołnierze zatrzymali się w szczerym polu - rozpoczyna się nagła misja bronienia mostu.

 

 

Na szlaku (Czwartek, 14 maja / 20:00)

Dramat, Kanada 2014
Reż. Adam MacDonald, Wyst. Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour 

Trzymający w napięciu obraz zagubionej pary w mrocznym i pełnym niebezpieczeństw lesie. Alex po długich namowach przekonuje swoją ukochaną, aby wakacje spędzili w zaciszu kanadyjskiej puszczy. Wkrótce oboje zaczną żałować swojej decyzji, gdy zorientują się, że zgubili drogę powrotną. W miejscu, w którym utknęli czai się wyjątkowo niebezpieczny drapieżnik.