Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 13.03-16.03

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 13.03-16.03?

 

 

 

Nigdy nie mów nigdy (Piątek, 13 marca / 20:00)

Komedia obyczajowa, Polska 2009
Reż. Wojciech Pacyna, Wyst. Robert Więckiewicz, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski

Ama to młoda, skuteczna i wyzwolona "łowczyni głów" dla wielkich korporacji. Prowadzi niezależne życie singielki, a stres rozładowuje w warszawskich klubach bawiąc się do rana. Jednak wszystko się zmienia, gdy Ama pierwszy raz łamie swoją zasadę i idzie na randkę z mężczyzną, którego rekrutuje dla amerykańskiego klienta...

 

 

Predator (Sobota, 14 marca / 20:00)

Akcja, USA 1987
Reż. John McTiernan, Wyst. Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo

Film nominowany do najważniejszych nagród kinematografii, m.in. do Oscara i Saturna. Specjalna grupa komandosów zostaje wysłana do południowoamerykańskiej dżungli, gdzie mają uwolnić z rąk partyzantów amerykańskich polityków. Na miejscu okazuje się, że wrogami nie są wcale partyzanci, a  przybysz z kosmosu.

 

 

Amerykanin (Niedziela, 15 marca / 20:00)

Dramat, kryminał, USA 2010
Reż. Anton Corbijn, Wyst. George Clooney, Paolo Bonacelli, Violante Placido 

Pośród wszystkich płatnych zabójców Jack nie ma sobie równych. Jednak teraz mężczyzna postanawia wycofać się z niebezpiecznego zawodu i zaszyć w jakimś urokliwym i spokojnym miejscu. Jack ma jednak do wykonania ostatnie zlecenie. W tym celu udaje się do malowniczego włoskiego miasteczka, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalnym księdzem i nawiązuje płomienny romans z Clarą. Nowe znajomości Jacka mogą niestety pokrzyżować jego zawodowe plany.

 

 

Mścicielka (Poniedziałek, 16 marca / 20:00)

Kryminał, Francja/Kanada/USA 2016
Reż. Walter Hill, Wyst. Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver, Tony Shalhoub

Wciągający kryminał pełen zaskakujących zwrotów akcji z Michelle Rodriguez w roli seryjnego mordercy – Franka. Gdy dochodzi do spotkania zabójcy z piękną doktor Jane, ta sięga po skalpel i… nic już nie będzie takie same.