Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 14.01-16.01

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 14.01-16.01?

 

 

Kate i Leopold (Wtorek, 14 stycznia / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 2001
Reż. James Mangold, Wyst. Meg Ryan, Hugh Jackman, Liev Schreiber

Angielski arystokrata, książę Leopold, przypadkowo przenosi się w czasie. Z XIX wieku trafia do  współczesnego Nowego Jorku, gdzie poznaje Kate - nowoczesną i niezależną bizneswoman, która całkowicie odmieni jego życie. Hugh Jackman za rolę księcia Leopolda otrzymał nominację do Złotego Globa.

 

 

 

Largo Winch 2: Spisek (Środa, 15 stycznia / 20:00)
 
Sensacyjny, Francja/Belgia/Niemcy 2011
Reż. Jerome Salle, Wyst. Tomer Sisley, Sharon Stone, Ulrich Tukur, Napakpapha Nakprasitte

Kontynuacja losów młodego miliardera, z urzekającą Sharon Stone w głównej roli kobiecej. Largo Winch postanawia sprzedać udziały w firmie ojca i zająć się działalnością charytatywną. Nie wszystkim jednak decyzja ta się podoba. Wkrótce Largo oskarżony zostaje o udział w masakrze birmańskiej wioski. Na drodze Wincha, który chce udowodnić swoją niewinność, stają skorumpowani biznesmeni i niebezpieczni ludzie.

 

 

Psy (Czwartek, 16 stycznia / 20:00)

Sensacyjny, Polska 1992
Reż. Władysław Pasikowski, Wyst. Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos

Obrazoburczy i prowokacyjny film sensacyjny Władysława Pasikowskiego, nagrodzony Złotym Lwem w aż pięciu kategoriach. Franz Maurer i grupa jego kolegów z SB, zostają poddani weryfikacji i przeniesieni do służby policji. W trakcie akcji, podczas której mają zatrzymać gang złodziei samochodów, ginie trzech z nich. Franz wie, że gra idzie o wyższą stawkę niż kradzione samochody. Domyśla się też, kto stoi za całą tą sprawą - tak otwarcie przeciw policji mogli wystąpić tylko jego byli koledzy po fachu…