Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 17.09-19.09

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 17.09-19.09?

 

 

 

Łowcy głów (wtorek, 17 września, godz. 20:00)

thriller, Szwecja/Norwegia/Dania/Niemcy 2011
reż. Tyldum Morten, wyst. Aksel Hennie, Nikolaj Coster-Waldau, Synnove Macody Lund 

Europejska produkcja nagrodzona Saturnem w kategorii Najlepszy film zagraniczny. Roger Brown pracuje dla najpotężniejszej agencji łowców głów
w Norwegii. Jest też złodziejem sztuki. Pewnego dnia, za sprawą swojej pięknej żony, Roger poznaje właściciela obrazu wartego fortunę. Zaczyna planować napad, jednak nawet nie przypuszcza, że trafił na wyjątkowo przebiegłego przeciwnika.

 

Ocean strachu 2 (środa, 18 września, godz. 20:00)

thriller, Niemcy 2006
reż. Hans Horn, wyst. Eric Dane, Ali Hillis, Niklaus Lange, Susan May Pratt 

Wciągający i trzymający w napięciu thriller niemieckiej produkcji. Grupa przyjaciół postanawia świętować urodziny kolegi na jachcie. Podczas beztroskiego rejsu w głąb oceanu, wpadają na pomysł by wskoczyć do wody
i kontynuować zabawę poza statkiem. W pewnym momencie orientują się, że nie wystawili za burtę drabinki, a na pokładzie zostało malutkie dziecko. Od tej pory zdesperowani i wymęczeni próbują za wszelką cenę dostać się na pokład.

 

Empire State: Ryzykowna gra (czwartek, 19 września, godz. 20:00)

sensacyjny, USA 2013
reż. Dito Montiel, wyst. Dwayne Johnson, Liam Hemsworth, Emma Roberts, Nikki Reed 

Pełen sensacji i humoru film, stworzony na podstawie prawdziwych wydarzeń z 1982 roku. Dwaj przyjaciele planujący największy rabunek w historii Stanów Zjednoczonych muszą przechytrzyć nie tylko starego policyjnego wygę, ale też gangsterów, którzy chcieliby przejąć zdobycz.