Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 17.11-23.11

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 17.11-23.11?

 

 

 

Informator (sobota 17 listopada, godz. 20:00)
film sensacyjny, USA 1999
reż. Michael Mann, wyst. Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer 

Film oparty na faktach. Zwolniony pracownik koncernu tytoniowego oskarża byłych pracodawców o świadome dodawanie do tytoniu uzależniających substancji chemicznych. Al Pacino i Russell Crowe w rolach głównych.

 

 

Burza (niedziela 18 listopada, godz. 20:00) 
film sensacyjny, USA 2015
reż. David Hackl, wyst. John Travolta, Kate Bosworth, Sharon Stone 

Grupa elektryków wykonuje zlecenie naprawy ważnej linii energetycznej. Rutynowe zadanie okazuje się koszmarem, kiedy nadchodzi gwałtowna burza. Załoga musi stawić czoła morderczej wysokości, 500 tysięcy woltom i śmiertelnemu zagrożeniu.

 

 

Śmiertelne przesłuchanie (poniedziałek 19 listopada, godz. 20:00)
thriller, USA 2016
reż. Stephen Reynolds, wyst. Julia Benson, Adam Copeland, Erica Carroll 

W mieście dochodzi do serii wybuchów. FBI zostaje wciągnięte w niebezpieczną grę z szaleńcem. Czy agentom uda się przechytrzyć geniusza zbrodni? Rozpoczyna się wyścig z czasem. W roli głównej występuje legenda wrestlingu - Adam "Edge" Copeland.

 

 

Gloria (wtorek 20 listopada, godz. 20:00)
thriller, USA 1999
reż. Sidney Lumet, wyst. Sharon Stone, Jean-Luke Figureoa, Jeremy Northam 

Gloria (Sharon Stone) - była dziewczyna gangstera - wychodzi z więzienia na Florydzie i wraca do Nowego Jorku. Tu przez przypadek zostaje opiekunką sześcioletniego chłopca. Z czasem mały chłopiec wchodzi w posiadanie informacji dotyczących działalności miejskich gangsterów. Mafia, chcąc oczyścić się z obciążających zarzutów, postanawia usunąć ze swej drogi sześcioletniego Nicholasa.

 

 

Dzień świra (środa 21 listopada, godz. 20:00)
komediodramat, Polska 2002
reż. Marek Koterski, wyst. Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski z 

Historia Adasia Miauczyńskiego, neurotycznego inteligenta i nauczyciela w średnim wieku, który cierpi na nerwicę natręctw. Skoncentrowany na własnych przeżyciach mężczyzna, popada w coraz większe konflikty z otaczającymi go ludźmi, co jeszcze bardziej pogłębia jego nienawiść do świata.

 

 

Twarda sztuka (czwartek 22 listopada, godz. 20:00)
komediodramat, USA 2007
reż. Garry Marchall, reż. Jane Fonda, Lindsay Lohan, Felicity Huffman 

Rachel tylko z pozoru przypomina zwyczajną nastolatkę. Jest nieokrzesana, krzykliwa, zbuntowana, a do tego nieustannie pakuje się w różne kłopoty. Po kolejnym wybryku, jej matka postanawia zabiera córkę na wakacje do swojej matki. Babcia Georgia wierna żelaznym zasadom, narzuci wnuczce dyscyplinę, która wystawi ją na niejedną próbę.

 

 

Magic Mike (piątek 23 listopada, godz. 20:00)
komedia, USA 2012
reż. Steven Soderbergh, wyst. Channing Tatum, Matthew McConaughey, Cody Horn 

Historia młodych i przystojnych mężczyzn, dla których sposobem na zarobienie dużych pieniędzy, jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film oparty został na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny.