Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 18.02-20.02

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 18.02-20.02?

 

 

 

Więźniowie Słońca (Wtorek, 18 lutego / 20:00)

Horror, Niemcy/USA 2013
Reż. Christian Roger, Wyst. Charvet David, Chaplin Carmen, Grover Gulshan, Higgs Michael

Przygodowy horror z niepowtarzalnym klimatem. Profesor Masterton wraz z grupą poszukiwaczy prowadzi prace wykopaliskowe pod egipską piramidą. Naukowiec wierzy, że odnajdzie tam starożytny klucz, który umożliwi mu obudzenie prastarych istot, nie zdając sobie przy tym sprawy na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie, swoją załogę, a nawet całą ludzkość.

 

 

Napad (Środa, 19 lutego / 20:00)

Komedia, USA 2000
Reż. Steve Rash, Wyst. Jamie Foxx, Nia Long, Barry Corbin, Sarah Paulson

Lekka i przezabawna komedia z gwiazdorską obsadą w rolach głównych. Michael Dawson - biznesmen z Chicago, wraz ze swoją dziewczyną Rae, wyjeżdza na wyprawę do Wielkiego Kanionu. Podczas wycieczki mężczyzna wyznaje Rae, że wydał wszystkie pieniądze przeznaczone na ich wspólny dom. Kobieta wyrzuca go z samochodu. A to dopiero początek jego kłopotów...

 

 

 

Godziny – Wyścig z czasem (Czwartek, 20 lutego / 20:00)

Thriller, USA 2013
Reż. Eric Heisserer, Wyst. Paul Walker, Genesis Rodriguez, Judd Lormand

Nowy Orlean. Ciężarna kobieta ulega wypadkowi i umiera w wyniku komplikacji przedwczesnego porodu. Jej mąż Nolan Hayes (Paul Walker) przyjeżdża do szpitala i znajduje dziecko w stanie zagrożenia życia, całkowicie zależne od respiratora. Tymczasem Nowy Orlean zaczyna pustoszyć huragan Katrina, a szpital zostaje ewakuowany. Aby ratować swoją córeczkę, Nolan musi zostać z nią w opuszczonym i pozbawionym prądu szpitalu, ładując co 3 minuty jedyny działający generator prądu. Wkrótce okazuje się, że nie jest jedyną duszą w opuszczonym mieście, a nowe zagrożenie przychodzi z niespodziewanej strony.