Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 19.05-21.05

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 19.05-21.05?

 

 

 

Odrobina nieba (Wtorek, 19 maja / 20:00)

Komediodramat, USA 2011
Reż. Nicole Kassel, Wyst. Kate Hudson, Gael Garcia Bernal, Kathy Bates, Lucy Punch

Wzruszająca historia o miłości. Marley jest młodą, odnoszącą sukcesy singielką z poczuciem humoru i dystansem do świata. Jej sposób bycia drastycznie się zmienia, gdy dowiaduje się, że choruje na raka. Traf chce, że informację o chorobie przekazuje jej przystojny doktor Julian, w którym Marley zakochuje się. W rolach głównych największe gwiazdy Hollywood, między innymi nominowana do Oscara w 2001 roku Kate Hudson i laureatka Oscara w 1991 roku Kathy Bates.

 

 

Misja Afganistan. Odcinek 11 (Środa, 20 maja / 20:00)

Serial wojenny, Polska 2012
Reż. Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Wyst. Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska, Eryk Lubos

Pierwszy polski serial wojenny o misji w Afganistanie. W rolach głównych znakomici aktorzy – Paweł Małaszyński i Ilona Ostrowska. Trwają przygotowania do wyborów prezydenckich w prowincji Ghazni. Szeliga wyjaśnia porucznikowi Żądło i dowódcy Konasz, że prowincja w dystrykcie Adżiristan, którą mają zabezpieczyć stanowi kryjówkę terrorystów. Żołnierzy czeka niezwykle trudna misja…

 

 

Metro (Czwartek, 21 maja / 20:00)

Katastroficzny, Rosja 2012
Reż. Anton Megerdichev, Wyst. Sergey Puskepalis, Swietłana Chodczenkowa, Anatoliy Belyy Ascas

Spektakularny film katastroficzny rosyjskiej produkcji. Współczesna Moskwa: w wyniku pęknięcia tunelu do metra zaczyna wpływać woda z moskiewskiej rzeki. Pasażerowie zaczynają walkę o życie, wśród nich jest lekarz Andriej Garin, który musi pokonać żal i złość, by pomóc w tej ekstremalnej sytuacji kochankowi swojej żony.