Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 19.06-22.06

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 19.06-22.06?

 

 

 

Nigdy nie mów nigdy (Piątek, 19 czerwca / 20:00)

Komedia obyczajowa, Polska 2009
Reż. Wojciech Pacyna, Wyst. Robert Więckiewicz, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski

Ama to młoda, skuteczna i wyzwolona "łowczyni głów" dla wielkich korporacji. Prowadzi niezależne życie singielki, a stres rozładowuje w warszawskich klubach bawiąc się do rana. Jednak wszystko się zmienia, gdy Ama pierwszy raz łamie swoją zasadę i idzie na randkę z mężczyzną, którego rekrutuje dla amerykańskiego klienta...

 

 

Predator 2 (Sobota, 20 czerwca / 20:00)

Sci-Fi, USA 1990
Reż. Stephen Hopkins, Wyst. Danny Glover, Gary Busey, Bill Paxton

Oszałamiający sukces Predatora zaowocował powstaniem jego sequela. Predator 2 nie kontynuuje jednak bezpośrednio wątków z części pierwszej - stanowi odrębną historię. Tym razem akcję przeniesiono z dzikiej dżungli do wielkiego miasta - Los Angeles. Majora Dutcha Schaeffera zastępuje porucznik Mike Harrigan. Pragnie on dopaść tajemniczego osobnika, potwora z kosmosu, który urządza polowanie w metropolii, szukając godnego siebie przeciwnika.

 

 

Dobry rok (Niedziela, 21 czerwca / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 2006
Reż. Ridley Scott, Wyst. Russell Crowe, Marion Cotillard, Didier Bourdon

Otoczona magiczną scenerią Prowansji komedia romantyczna o tym, co w życiu jest naprawdę ważne. Brytyjski biznesmen dziedziczy po swoim wujku posiadłość i winnicę w Prowansji, gdzie spędził większość swojego dzieciństwa. Mężczyzna zaczyna na nowo odkrywać uroki tego miejsca i wyluzowanego stylu życia.

 

 

Ślady zbrodni (Poniedziałek, 22 czerwca / 20:00)

Thriller, USA 2007
Reż. Renny Harlin, Wyst. Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzman

Mocny kryminał z nieoczywistymi zwrotami akcji i gwiazdorską obsadą. Były policjant, Tom Cutler, prowadzi firmę wyspecjalizowaną w sprzątaniu domów po zgonach i miejscach zbrodni. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie sprzątnięcia mieszkania, w którym doszło do morderstwa. Wkrótce zaczyna rozumieć, że posłużono się nim, by usunąć dowody zbrodni.