Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 20.03-23.03

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 20.03-23.03?

 

 

 

Miasto aniołów (Piątek, 20 marca / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 1998 

Reż. Silberling Brad, Wyst. Cage Nicolas, Ryan Meg, Braugher Andre

Po nieudanej operacji chirurg kardiolog Maggie Rice traci wiarę w sens pracy. Anioł Seth, który jest świadkiem całego zajścia zakochuje się w pragmatycznej kobiecie. 

 

 

Predator 2 (Sobota, 21 marca / 20:00) 

Sci-Fi, USA 1990
Reż. Stephen Hopkins, Wyst. Danny Glover, Gary Busey, Bill Paxton

Oszałamiający sukces Predatora zaowocował powstaniem jego sequela. Predator 2 nie kontynuuje jednak bezpośrednio wątków z części pierwszej - stanowi odrębną historię. Tym razem akcję przeniesiono z dzikiej dżungli do wielkiego miasta - Los Angeles. Majora Dutcha Schaeffera zastępuje porucznik Mike Harrigan. Pragnie on dopaść tajemniczego osobnika, potwora z kosmosu, który urządza polowanie w metropolii, szukając godnego siebie przeciwnika. 
 
 
 

Gattaca - Szok przyszłości (Niedziela, 22 marca / 20:000)

Dramat, USA 1997
Reż. Andrew Niccol, Wyst. Uma Thurman, Jude Law, Ethan Hawke

Film będący mroczną wizją niedalekiej przyszłości, doceniony nominacjami do najważniejszych nagród, m.in. do Oscara i Złotych Globów. Vincent urodził się w społeczeństwie, w którym to DNA określa przeznaczenie danej jednostki, w świecie, w którym rządzi genetyka. Czy zmagającemu się z wadą serca Vincentowi uda się przeżyć? Czy pomimo wielu niedoskonałości zrealizuje on swoje marzenia?

 

 

Wyniszczenie (Poniedziałek, 23 marca / 20:00)

Akcja, Hongkong/USA/Wielka Brytania/Tajlandia 2018
Reż. Mathieu Weschler, Wyst. Steven Seagal, Rudy Youngblood, Siu-Wong Fan, Bayra Bela

Pełen akcji film z niezastąpionym Stevenem Seagalem w roli głównej. Axe, chcąc odciąć się od swojej burzliwej przeszłości, osiedla się w niewielkiej wiosce gdzieś w Południowo-Wschodniej Azji. Rozpoczyna tam pracę jako lekarz i spokojne, skromne życie. Sielanka trwa aż do momentu, gdy lokalny przestępca porywa dziewczynę, obdarzoną niezwykłymi mocami. Axe postanawia skrzyknąć swoich dawnych kompanów, by wspólnie z nimi udać się na ostatnią misję i odbić uwięzioną kobietę.