Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 2.06 - 4.06

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 2.06 - 4.06?

 

Podwójna gra (Stopklatka TV, sobota godz. 20:00)

film sensacyjny, USA 2005

reż. D. J. Caruso, wyst. Matthew McConaughey, Al Pacino, Rene Russ

Brandon Lang to młody sportowiec, który ulega poważnej kontuzji. Futbolista odkrywa w sobie żyłkę do hazardu i staje się pracownikiem jednego z największych zakładów bukmacherskich w USA. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że przez cały ten czas jest manipulowany przez Waltera – właściciela korporacji.

 

Magic Mike (Stopklatka TV, niedziela godz. 20:00)

komedia, USA 2012

reż. Steven Soderbergh, wyst. Channing Tatum, Alex Pettyfer, Olivia Munn

Historia młodych i przystojnych mężczyzn, dla których sposobem na zarobienie dużych pieniędzy, jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film oparty został na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny.

 

W pogoni za szczęściem (Stopklatka TV, poniedziałek godz. 20:00)

dramat, USA 2006

reż. Gabriele Muccino, wyst. Will Smith, Jaden Smith, Thandie Newton

Kiedy Linda, matka 5-letniego Christophera ugina się pod ciężarem finansowych trudności i opuszcza rodzinę, jego ojciec Chris musi poradzić sobie ze znalezieniem dobrze płatnej posady oraz zapewnieniem dziecku dachu nad głową. Po wielu próbach mężczyzna otrzymuje propozycję odbycia bezpłatnego stażu w prestiżowej firmie brokerskiej. Zdesperowany, bez środków do życia, Gardner decyduje się skorzystać z propozycji.