Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 2.10-5.10

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 2.10-5.10​?

 

 

Superprodukcja (wtorek 2 października, godz. 20:00)
komedia, Polska 2002
reż. Juliusz Machulski, wyst. Rafał Królikowski, Janusz Rewiński, Anna Przybylska, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Krzysztof Globisz 

Yanek Drzazga to krytyk filmowy, który bezlitośnie pastwi się w swoich recenzjach nad polskim kinem. Tymczasem życie szykuje mu niespodziankę - Jędrzej Koniecpolski, gangster o artystycznych ambicjach składa mu zaskakującą propozycję. Drzazga ma napisać scenariusz filmu, który uczyni z Donatki, narzeczonej mafiosa wielką gwiazdę.

 

Wikingowie (środa 3 października, godz. 20:00)
serial przygodowy, sezon 1. - odcinek 8./9, Irlandia/Kanada 2013
wyst. Gustaf Skarsgard, Katheryn Winnick, Alexander Ludwig 

Popularny serial przygodowy koncentrujący się na znanym z nordyckich legend wojowniku Ragnarze Lothbroku. Losy odważnych wikingów twórcy serialu przekuli w angażującą, pełną krwi, emocji i polityki historię, w której nie brakuje również wątków miłosnych. W ósmym odcinku Ragnar musi pogodzić się z niedawną stratą. Lagertha - stawić czoło swoim lękom. Athelstan ze zdziwieniem obserwuje zwyczaje wikingów podczas tradycyjnej pielgrzymki.

 

Chloe (czwartek 4 października, godz. 20:00)
melodramat, Francja/Kanada/USA 2009
reż. Atom Egoyan, wyst. Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot, Nina Dobrev 

Catherine ma wszystko. Jest piękna, utalentowana, odnosi sukcesy zawodowe. Pewnego dnia zaczyna podejrzewać, że jej mąż David ją zdradza. Chcąc sprawdzić jego wierność, wynajmuje luksusową prostytutkę. Pełna uroku, tajemnicza dziewczyna o imieniu Chloe ma uwieść Davida. Planując erotyczną intrygę, Catherine nie spodziewa się, że sama wpadnie w jej sidła.

 

Pogromcy duchów (piątek 5 października, godz. 20:00)
komedia, USA 1984
reż. Ivan Reitman, wyst. Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver 

Kultowy film i początek serii: trzej doktorzy parapsychologii zakładają firmę zajmującą się zwalczaniem duchów, której powodzenie sprowadza na nich kłopoty. Nienajlepszy to na nie moment, bo wkrótce pradawna zła moc opanowuje miasto. Tylko Pogromcy Duchów mogą uratować sytuację.