Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 21.01-23.01

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 21.01-23.01?

 

 

Twarda sztuka (Wtorek, 21 stycznia / 20:00)

Komediodramat, USA 2007
Reż. Marshall Garry, Wyst. Jane Fonda, Lindsay Lohan, Felicity Huffman, Dermot Mulroney

Rachel tylko z pozoru przypomina zwyczajną nastolatkę. Jest nieokrzesana, krzykliwa, zbuntowana, a  do tego nieustannie pakuje się w różne kłopoty. Po kolejnym wybryku, jej matka zabiera córkę na  wakacje do swojej matki. Babcia Georgia wierna żelaznym zasadom, narzuci wnuczce dyscyplinę, która wystawi ją na niejedną próbę. Lindsey Lohan za główną rolę w filmie otrzymała nominację do  Teen Choice w kategorii Ulubiona aktorka dramatu.

 

 

Ocean strachu 2 (Środa, 22 stycznia / 20:00)

Thriller, Niemcy 2006
Reż. Hans Horn, Wyst. Eric Dane, Ali Hillis, Niklaus Lange, Susan May Pratt

Wciągający i trzymający w napięciu thriller niemieckiej produkcji. Grupa przyjaciół postanawia świętować urodziny kolegi na jachcie. Podczas beztroskiego rejsu w głąb oceanu, wpadają na pomysł by wskoczyć do wody i kontynuować zabawę poza statkiem. W pewnym momencie orientują się, że  nie wystawili za burtę drabinki, a na pokładzie zostało malutkie dziecko. Od tej pory zdesperowani i  wymęczeni próbują za wszelką cenę dostać się na pokład.

 

 

Nieuchwytny (Czwartek, 23 stycznia / 20:00)

Thriller, USA 2008
Reż. Gregory Hoblit, Wyst. Diane Lane, Billy Burke, Colin Hanks

Pełen napięcia i akcji, klasyczny w swoim gatunku thriller. Agenci FBI znajdują się na tropie mordercy, który ofiary umieszcza w pułapkach aktywowanych odwiedzinami strony internetowej z transmisją zabójstwa. Czy zdążą zapobiec kolejnym śmierciom?