Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 21.07-23.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 21.07-23.07?

 

 

 

Łowcy głów (Wtorek, 21 lipca / 20:00)

Thriller, Szwecja/Norwegia/Dania/Niemcy 2011
Reż. Tyldum Morten, Wyst. Aksel Hennie, Nikolaj Coster-Waldau, Synnove Macody Lund

Europejska produkcja nagrodzona Saturnem w kategorii Najlepszy film zagraniczny. Roger Brown pracuje dla najpotężniejszej agencji łowców głów w Norwegii. Jest też złodziejem sztuki. Pewnego dnia, za sprawą swojej pięknej żony, Roger poznaje właściciela obrazu wartego fortunę. Zaczyna planować napad, jednak nawet nie przypuszcza, że trafił na wyjątkowo przebiegłego przeciwnika.

 

 

Bitwa o Ziemię (Środa, 22 lipca / 20:00)

Przygodowy, USA 2000
Reż. Christian Roger, Wyst. Travolta John, Pepper Barry, Whitaker Forest, Coates Kim

Film będący futurystyczną i mroczną wizją świata z Johnem Travoltą w roli głównej. Rok 3000. Od wielu lat Ziemią panują przedstawiciele obcej cywilizacji, Psyklopi. Jednak wśród ludzi, którym udało się przetrwać, jest grupa tych, którzy postanawiają wzniecić bunt przeciwko najeźdźcom.

 

 

Ślady zbrodni (Czwartek, 23 lipca / 20:00)

Thriller, USA 2007
Reż. Renny Harlin, Wyst. Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzman

Mocny kryminał z nieoczywistymi zwrotami akcji i gwiazdorską obsadą. Były policjant, Tom Cutler, prowadzi firmę wyspecjalizowaną w sprzątaniu domów po zgonach i miejscach zbrodni. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie sprzątnięcia mieszkania, w którym doszło do morderstwa. Wkrótce zaczyna rozumieć, że posłużono się nim, by usunąć dowody zbrodni.