Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 24.03-26.03

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 24.03-26.03?

 

 

Prawo ojca (Wtorek, 24 marca / 20:00)

Dramat, Polska 1999
Reż. Marek Kondrat, Wyst. Marek Kondrat, Nina Roguż, Małgorzata Foremniak

Laureat Nagrody publiczności dla najdłużej oklaskiwanego filmu, a także zdobywca czterech nominacji do Orłów 2001. Historia ojca, którego kilkunastoletnia córka zostaje pobita i brutalnie zgwałcona. Sprawcy, mimo ewidentnych dowodów winy, pozostają na wolności. W obliczu nieskuteczności wymiaru sprawiedliwości, Michał Kord, były kierowca rajdowy, bierze prawo w swoje ręce. Sam wymierza sprawiedliwość trzem młodym mężczyznom, którzy - ze względu na swoje układy i powiązania - czują się zupełnie bezkarni.

 

 

Misja Afganistan. Odcinek 4 (Środa, 25 marca / 20:00)

Serial wojenny, Polska 2012
Reż. Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Wyst. Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska, Eryk Lubos

Pierwszy polski serial wojenny o misji w Afganistanie. W rolach głównych znakomici aktorzy – Paweł Małaszyński i Ilona Ostrowska. Jednostce wciąż nie udało się przechwycić Młodego. Miejscowy policjant Nadir twierdzi, że zna miejsce przetrzymywania szeregowego. Szeliga jednak nie zgadza się na ponowne przeszukanie wioski. W międzyczasie Konasz prosi o przydzielenie nowej misji żołnierzom, którzy przez nieobecność Młodego zaczynają wpadać w panikę. Po odbyciu patrolu, wszyscy żołnierze świętują. Na imprezie niespodziewanie pojawia się Żądło.

 

 

Niewiarygodny Burt Wonderstone (Czwartek, 26 marca / 20:00)

Komedia, USA 2013
Reż. Don Scardino, Wyst. Steve Carell, Jim Carrey, James Gandolfini, Olivia Wilde

Przezabawna komedia z najlepszymi aktorami tego gatunku. Dwóch najpopularniejszych magików w Las Vegas stale rywalizuje ze sobą o jeszcze większą sławę. Sytuacja zmienia się, gdy w mieście pojawia się młody iluzjonista, który staje się nowym ulubieńcem tłumów.