Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 24.07-27.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 24.07-27.07?

 

 

 

 

Dziewczyna mojego kumpla (Piątek, 24 lipca / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 2008
Reż. Deutch Howard, Wyst. Caplan Lizzy, Biggs Jason, Baird Diora, Brooks Amanda, Hudson Kate

Przezabawna i lekka komedia romantyczna. Tank zawodowo umawia się na koszmarne randki, by tym traumatycznym doświadczeniem doprowadzić do powrotu dziewczyn w ramiona dotychczasowych chłopaków. Z usług Tanka postanawia skorzystać jego najlepszy przyjaciel. Jednak dziewczyna jego kumpla, okazuje się być naprawdę twardą zawodniczką, którą niezwykle trudno do siebie zrazić. 

 

 

 

Taśmy Watykanu (Sobota, 25 lipca / 20:00)

Horror, USA 2015
Reż. Mark Neveldine, Wyst. Olivia Taylor Dudley, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny

Film, który ujawnia jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Watykanu - historię krwawych egzorcyzmów. Angela sprowadza na siebie i innych ludzi wielkie cierpienia oraz śmierć. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, dochodzi do wniosku, że dziewczynę opętał zły duch. Bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą, z prośbą o pomoc zwraca się do Stolicy Apostolskiej.

 

 

 

Mała miss (Niedziela, 26 lipca / 20:00)

Komediodramat, USA 2006
Reż. Jonathan Dayton/Valerie Faris, Wyst. Abigail Breslin, Greg Kinnear, Toni Collette, Steve Carell

Przejmująca, a zarazem zabawna opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie, nagrodzona dwoma Oscarami w kategoriach Najlepszy aktor drugoplanowy i Najlepszy scenariusz oryginalny. Siedmioletnia, pulchna Olive otrzymuje zaproszenie do udziału w konkursie małych piękności w Kalifornii. W drodze na zawody towarzyszy jej cała rodzina. Ojciec Richard, zatroskana mama Sheryl, uzależniony od narkotyków dziadek, wujek po nieudanej próbie samobójczej i milczący, starszy brat. Podczas podróży wydarzy się wiele i padnie niejedno mocne słowo.

 

 

 

Formuła (Poniedziałek, 27 lipca / 20:00)

Sensacyjny, USA 2001
Reż. Ronny Yu, Wyst. Samuel L. Jackson, Robert Carlyle, Emily Mortimer

Bezpardonowe kino akcji z potężną dawką dobrego humoru i brawurową obsadą. Amerykański chemik opracowuje formułę zupełnie nowego narkotyku. Wynalazek chce sprzedać po jak najlepszej cenie mafii. Wszystko idzie zgodnie z planem, jednak tylko do czasu, gdy nie zostanie uwikłany w śmiertelnie niebezpieczną sieć powiązań.