Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 26.07-29.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 26.07-29.07?

 

 

Córka ( piątek 26 lipca, godz.  20:00)

horror, USA 2009
reż. Luis Berdejo, wyst.: Kevin Costner, Ivana Baquero, Samantha Mathis, Margaret Anne Florence 

Mrożący krew w żyłach horror z Kevinem Costnerem w roli samotnego ojca, który po bolesnym rozwodzie przeprowadza się z dwójką dzieci na leżącą niedaleko cmentarza farmę. Dziwne zachowanie córki sugeruje mu, że nowy dom może kryć straszną tajemnicę.

 

Na szlaku (sobota 27 lipca, godz. 20:00)

dramat, Kanada 2014
reż. Adam MacDonald, wyst.: Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour 

Trzymający w napięciu obraz zagubionej pary w mrocznym i pełnym niebezpieczeństw lesie. Alex po długich namowach przekonuje swoją ukochaną, aby wakacje spędzili w zaciszu kanadyjskiej puszczy. Wkrótce oboje zaczną żałować swojej decyzji, gdy zorientują się, że zgubili drogę powrotną. W miejscu, w którym utknęli czai się wyjątkowo niebezpieczny drapieżnik.

 

Jesteś Bogiem (niedziela 28 lipca, godz. 20:00)

dramat, Polska 2012
reż. Leszek Dawid, wyst.: Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt, Dawid Ogrodnik, Arkadiusz Jakubik 

Reżyserski debiut Leszka Dawida nominowany do ponad trzydziestu najważniejszych polskich nagród, w tym Orłów i Złotych Lwów. Film ukazuje historię jednej z najsłynniejszych polskich grup hip-hopowych - Paktofoniki. Śląsk późne lata 90. -trzech przyjaciół: Magik, Rahim i Fokus postanawiają założyć grupę muzyczną i nagrywać wspólnie rap, który szybko zaczyna odmieniać scenę polskiego hip-hopu i stawać się głosem młodego pokolenia. Film rozpętał burzliwą i niejednoznaczną dyskusję wśród szerokiej grupy odbiorców, a w weekend otwarcia przyciągnął do kin prawie pół miliona osób.

 

Kickbokser (poniedziałek 29 lipca, godz. 20:00)

Sensacyjny, USA 1989
reż. DiSalle Mark, Worth David, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan, Michel Qissi 

Niezastąpiony Jean-Claude Van Damme i tym samym niezapomniane sceny walki w rolach głównych. Eric Sloane przyjeżdża do Tajlandii, żeby zmierzyć się z niepokonanym Tong Po. Przecenia jednak swoje możliwości i zostaje dotkliwie pobity. Całą walkę widzi jego brat Kurt, który postanawia pomścić brata i pokonać Tong Po.