Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 27.03-30.03

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 27.03-30.03?

 

 

Jedz, módl się, kochaj (Piątek, 27 marca / 20:00)

Melodramat, USA 2010
Reż. Ryan Murphy, Wyst. Julia Roberts, Javier Bardem, Viola Davis

Wzruszająca historia, która podbiła serca widzów na całym świecie, przynosząc twórcom ponad 200 milionów dolarów dochodu ze sprzedaży biletów. Małżeństwo Liz Gilbert właśnie dobiega końca. Po ośmiu latach nie pozostaje jej nic innego, jak tylko się rozwieść. Podróżując w różne miejsca na świecie, Liz chce na nowo odnaleźć sens w swoim życiu. Jedzie do Włoch, Indonezji oraz Indii i odkrywa przyziemne uciechy, ale też duchowe wartości. Jedzenie, modlitwa i miłość, których doświadcza w trakcie wędrówki, okazują się doskonałym przepisem na przywrócenie harmonii w życiu Liz.

 

Hudson Hawk (Sobota, 28 marca / 20:00) 

Komedia sensacyjna,  USA 1991
Reż. Michael Lehmann, Wyst. Bruce Willis, Danny Aiello, James Coburn, Andie MacDowell 

Lekka komedia sensacyjna z brawurową obsadą. Eddie Hawkins, znany jako Hudson Hawk, najsłynniejszy włamywacz świata, wychodzi z więzienia i postanawia zmienić zawód. Niestety, okoliczności sprawiają, że nie jest mu dane cieszyć się spokojem. 

 

 

Taśmy Watykanu (Niedziela, 30 marca / 20:00)

Horror, USA 2015
Reż. Mark Neveldine, Wyst. Olivia Taylor Dudley, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny

Film, który ujawnia jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Watykanu - historie krwawych egzorcyzmów. Angela sprowadza na siebie i innych ludzi wielkie cierpienia oraz śmierć. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, dochodzi do wniosku, że dziewczynę opętał zły duch. Bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą, z prośbą o pomoc zwraca się do Stolicy Apostolskiej.

 

 

Naczelny dowódca (Poniedziałek, 30 marca / 20:00)

Akcja, Filipiny/Wielka Brytania/Węgry/USA 2019
Reż. Ross W. Clarkson, Philippe Martinez, Wyst. Steven Seagal, Sonia Couling, Byron Gibson, Soraya Torrens

Najnowszy film z legendą kina sztuk walki – Steven Seagalem. Agent CIA, Jake Alexander poświęcił wiele lat swojej pracy, walcząc z przestępcami w Azji Południowo-Wschodniej. Po kolejnej akcji Jake traci jednego ze swoich ludzi. Następnie dowiaduje się, że jego zespół przeniesiono, a cała sprawa zostaje zamknięta. Wtedy Aleksander i jego koledzy postanawiają odejść z CIA i na własną rękę odnaleźć zabójcę ich kolegi z zespołu.