Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 28.06-3.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 28.06-3.07?

 

 

Next (piątek 28 czerwca, godz. 20:00)

sensacyjny, USA 2007
reż. Tamahori Lee, wyst.: Nicolas Cage, Julianne Moore, Jessica Biel, Thomas Kretschmann 

Trzymający w napięciu do ostatniej sekundy film akcji z Nicolasem Cagem i Julianne Moore w rolach głównych. Gdy państwu zagraża nuklearny atak ze strony terrorystów, rząd przypomina sobie o istnieniu niezwykłego mężczyzny, który posiada zdolność widzenia przyszłości. Agentka FBI dostaje zadanie znalezienia jasnowidza i przekonania go do współpracy. Czy niezwykłe umiejętności mężczyzny zdołają uratować kraj?
Piątek 28 czerwca / 20:00

 

 

Kickbokser (sobota 29 czerwca, godz. 20:00)

sensacyjny, USA 1989
reż. DiSalle Mark, Worth David, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan, Michel Qissi 

Niezastąpiony Jean-Claude Van Damme i tym samym niezapomniane sceny walki w rolach głównych. Eric Sloane przyjeżdża do Tajlandii, żeby zmierzyć się z niepokonanym Tong Po. Przecenia jednak swoje możliwości i zostaje dotkliwie pobity. Całą walkę widzi jego brat Kurt, który postanawia pomścić brata i pokonać Tong Po.

 

 

Córka (niedziela 30 czerwca, godz. 20:00​)

horror, USA 2009
reż. Luis Berdejo, wyst.: Kevin Costner, Ivana Baquero, Samantha Mathis, Margaret Anne Florence 

Mrożący krew w żyłach horror z Kevinem Costnerem w roli samotnego ojca, który po bolesnym rozwodzie przeprowadza się z dwójką dzieci na leżącą niedaleko cmentarza farmę. Dziwne zachowanie córki sugeruje mu, że nowy dom może kryć straszną tajemnicę.

 

 

Zagłada z kosmosu (poniedziałek 1 lipca, godz. 20:00)

Katastroficzny, USA 2010
reż. Micho Rutare, wyst.: Joe Lando, Claudia Christian, Cooper Harris 

W kierunku Ziemi zbliża się gigantyczna kometa, władze podejmują decyzję unicestwienia jej głowicą atomową. Jednak kometa roztrzaskuje się na mniejsze kawałki, które opadają na Ziemię, wkrótce po tym wśród ludzi rozpowszechnia się tajemnicza epidemia. W tym samym czasie ojciec David desperacko próbuje odnaleźć swoją żonę i chorą córkę.

 

 

Metro (wtorek 2 lipca, godz. 20:00)

katastroficzny, Rosja 2012
reż. Anton Megerdichev, wyst. Sergey Puskepalis, Swietłana Chodczenkowa, Anatoliy Belyy Ascas 

Spektakularny film katastroficzny rosyjskiej produkcji. Współczesna Moskwa: w wyniku pęknięcia tunelu do metra zaczyna wpływać woda z moskiewskiej rzeki. Pasażerowie zaczynają walkę o życie, wśród nich jest lekarz Andriej Garin, który musi pokonać żal i złość, by pomóc w tej ekstremalnej sytuacji kochankowi swojej żony.

 

 

Awanturyści (środa 3 lipca, godz. 20:00)

komedia, Rosja 2014
reż. Konstantin Buslov, wyst.: Konstantin Chabienski, Swietłana Chodczenkowa, Denis Shvedov 

Lekkie i zabawne rosyjskie kino ze Swietłaną Chodczenkową w roli głównej. Zamożny bankier Andriej ze swoją ukochaną Katią spędzają wakacje na Malcie. Podczas lekcji nurkowania Katia znajduje fragment kamizelki ratunkowej z numerem niemieckiego okrętu wojennego z czasów II wojny światowej.