Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 28.08-30.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 28.08-30.08?

 

Champion 3: Odkupienie (Stopklatka TV, wtorek godz. 20:00)
film akcji, USA 2010
reż. Isaac Florentine, wyst. Scott Adkins, Mark Ivanir, Hristo Shopov 

Były mistrz sztuk walki Uri Boyka, pomimo kontuzji kolana decyduje się wziąć udział w międzynarodowych walkach więźniów. Stawka jest bardzo wysoka – wygrany otrzyma wolność. Uri i siedmiu zawodników z innych krajów zostają przewiezieni do więzienia w Gruzji. Turniej zbliża się wielkimi krokami.

 

 
 
Wikingowie (Stopklatka TV, środa godz. 20:00)
serial przygodowy, sezon 1 - odcinek 3/9, Irlandia/Kanada 2013
wyst. Gustaf Skarsgard, Katheryn Winnick, Alexander Ludwig 

Popularny serial przygodowy koncentrujący się na znanym z nordyckich legend wojowniku Ragnarze Lothbroku. Losy odważnych wikingów twórcy serialu przekuli w angażującą, pełną krwi, emocji i polityki historię, w której nie brakuje również wątków miłosnych. W odcinku: mnisi klasztoru w Lindesfarne boją się burzy. Nie wiedzą jednak, że prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero zmierza w ich kierunku. Wkrótce Ragnar i jego załoga dobijają do brzegu Anglii.

 

Next (Stopklatka TV, czwartek godz. 20:00)
film sensacyjny, USA 2007 reż. Lee Tamahori, wyst. Nicolas Cage, Julianne Moore, Jessica Biel 

Cris Johnson urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Po doświadczeniach z przeszłości żyje jednak pod zmienionym nazwiskiem w Las Vegas. Kiedy grupa terrorystów grozi zdetonowaniem nuklearnego ładunku w Los Angeles, rząd USA wysyła agentkę FBI, by nakłoniła go do współpracy.