Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 29.05-1.06

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 29.05-1.06?

 

Pionek – zbrodnia jest grą (Stopklatka TV, wtorek godz. 20:00)

thriller, USA 2013

reż. David A. Armstrong, wyst. Nikki Reed, Stephen Lang, Ray Liotta

W spokojnej restauracji kilkanaście osób spożywa kolację. Wśród nich jest również policjant. Nagle miejsce staje się areną przestępstwa. Dochodzi do napadu. Goście stają się zakładnikami, a teren wokół otacza policja. Na spuście każdej broni nerwowo drżą palce. To, co dzieje się dalej i to, co stało się tuż przed tym, nie jest i nie będzie tym co mógłbyś przewidzieć i czego mógłbyś się spodziewać...

Bezprawie (Stopklatka TV, środa godz. 20:00)

western, USA 2003

reż. Kevin Costner, wyst. Robert Duall, Kevin Costner, Annette Bening, Diego Luna

Rok 1882. Czterech mężczyzn chce zacząć nowe życie – rzucają swoją grzeszną przeszłość i zatrudniają się jako poganiacze bydła w małym miasteczku. Odtąd uznają, że muszą trzymać się wyłącznie Kodeksu Zachodu. Szybko jednak przekonują się, że w Harmonville rządzi okrutny Baxter, z którym będą musieli stoczyć poważną walkę o własny honor.

Pasażer (Stopklatka TV, czwartek godz. 20:00)

film sensacyjny, USA/ Aruba 2002

reż. Bob Misiorowski, wyst. Jean-Claude Van Damme, Tomas Arana, Laura Harring

Pasażerami pociągu jadącego przez Europę Wschodnią są agent Kristoff oraz piękna złodziejka Galina. Oprócz nich na pokładzie znajdują się terroryści, którzy przetrzymują zakładników. Głównym celem bandytów jest kradzież bomby biologicznej ukrytej w pociągu, która może spowodować śmierć wielu milionów ludzi.

Pogromcy duchów (Stopklatka TV, piątek godz. 20:00)

komedia, USA 1984 

reż. Ivan Reitman, wyst. Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver

Naukowcy parapsychologii Venkman, Stantz i Spengler przemieniają się w tropicieli i eksterminatorów plagi paranormalnych zjawisk. I oto ich pierwsze zadanie: czarująca Dana Barrett odkrywa, że jej lodówka stała się mistycznym portalem do świata duchów. Ich zadaniem będzie uratowanie mieszkańców Nowego Jorku przed pradawną złą mocą, która chcą zmienić miasto w piekło.