Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 29.10-31.10

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 29.10-31.10?

 

 

Kontrakt na zabijanie (Wtorek, 29 października / 20:00)

Sensacyjny, Niemcy/USA 2006
Reż. Bruce Beresford, Wyst. Morgan Freeman, John Cusack, Jamie Anderson, Alice Krige

Pełen zaskakujących zwrotów akcji film z gwiazdorską obsadą. Podczas górskiej wycieczki były policjant i jego syn są świadkami odbicia z rąk policji jednego z najbardziej niebezpiecznych płatnych zabójców na świecie. Mężczyzna, aby zaimponować synowi, próbuje na własną rękę schwytać przestępcę i doprowadzić go do najbliższego komisariatu policji.

 

Wieczór panieński (Środa, 30 października / 20:00)

Komedia, USA 2012
Reż. Leslye Headland, Wyst. Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan

Komedia ze znakomitą Kirsten Dunst w roli głównej. Becky prosi swoje dawne koleżanki ze szkoły o  zostanie jej druhnami na ślubie. Regan, Gena i Katie postanawiają przyjąć zaproszenie, a  nawet  zorganizować najlepszy wieczór panieński - pomimo, że przez całą szkołę średnią nabijały się z Becky. Niekończące się zwroty akcji, narkotyki i seks w toalecie: ten wieczór na zawsze zapadnie  im w pamięci.

 

Krzyk 4 (Czwartek, 31 października / 20:00)

Horror, USA 2011
Reż. Wes Craven, Wyst. David Arquette, Courteney Cox, Emma Roberts, Neve Campbell

Film okazał się kasowym hitem, zarabiając prawie 100 milionów dolarów na sprzedaży biletów. Główna bohaterka, Sidney, po 10 latach powraca do swojego rodzinnego miasta, by promować nową książkę. Wraz z nią do miasteczka powracają przerażające wydarzenia. Siostra cioteczna Sidney zaczyna doświadczać tego, co kiedyś spotkało pisarkę. Wszystko wskazuje na to, że  wraz z kobietą do Woodsboro powrócił morderca…