Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 30.07-1.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 30.07-1.08?

 

 

Inkarnacja (wtorek 30 lipca, godz. 20:00)

horror, USA 2010
reż. Bjorn Stein, Mans Marlind, wyst.: Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn 

Zawrotnie porywający horror z weteranką Złotych Globów i Oscarów - Julianne Moore w roli głównej. Po śmierci męża wiara psychiatry Cary Harding zostaje zachwiana. W tym trudnym czasie, kobieta postanawia całkowicie oddać się nauce. Aby przybliżyć ją do niemożliwych do wyjaśnienia teorii psychiatrycznych, jej ojciec zapoznaje ją z Adamem, pacjentem cierpiącym na rozszczep osobowości. Cara wkrótce odkrywa, że osobowości mężczyzny były ofiarami morderstw.

 

Largo Winch (środa 31 lipca, godz. 20:00)

sensacyjny, Francja/Belgia 2008
reż. Jerome Salle, wyst.: Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas, Predrag ‘Miki’ Manojlovic 

Adaptacja belgijskiej serii komiksów, która zyskała szerzę fanów na całym świecie i doczekała się wielu zagranicznych wydań, w tym polskiego. Largo jest 26-letnim dziedzicem rodzinnego biznesu, a także wielkim miłośnikiem pięknych kobiet. Młody miliarder będzie jednak musiał zawalczyć o swoje życie oraz finansowe imperium ojca, a tym samym użyć swoich niezwykłych umiejętności…

 

Odrobina nieba (czwartek 1 sierpnia, godz. 20:00)

komediodramat, USA 2011 
reż. Nicole Kassel, wyst.: Kate Hudson, Gael Garcia Bernal, Kathy Bates, Lucy Punch 

Wzruszająca historia o miłości. Marley jest młodą, odnoszącą sukcesy singielką z poczuciem humoru i dystansem do świata. Jej sposób bycia drastycznie się zmienia, gdy dowiaduje się, że choruje na raka. Traf chce, że informację o chorobie  przekazuje jej przystojny doktor Julian, w którym Marley zakochuje się. W rolach głównych największe gwiazdy Hollywood, między innymi nominowana do Oscara w 2001 roku Kate Hudson i laureatka Oscara w 1991 roku Kathy Bates.