Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 3.07-6.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 3.07-6.07?

 

 

 

Wieczór panieński (Piątek, 3 lipca / 20:00)

Komedia, USA 2012
Reż. Leslye Headland, Wyst. Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan

Komedia ze znakomitą Kirsten Dunst w roli głównej. Becky prosi swoje dawne koleżanki ze szkoły o  zostanie jej druhnami na ślubie. Regan, Gena i Katie postanawiają przyjąć zaproszenie, a  nawet  zorganizować najlepszy wieczór panieński - pomimo, że przez całą szkołę średnią nabijały się z Becky. Niekończące się zwroty akcji, narkotyki i seks w toalecie: ten wieczór na zawsze zapadnie  im w pamięci.

 

 

System (Sobota, 4 lipca / 20:00)

Thriller, USA 1995
Reż. Irwin Winkler, Wyst. Sandra Bullock, Jeremy Northam, Wendt Gazelle

Thriller, który sprowadził do kin masy widzów, zarabiając ze sprzedaży biletów ponad 100 milionów dolarów. Angela Bennett to ekspertka w branży komputerowej. Pewnego dnia wchodzi w posiadanie dyskietki, która miała zawierać wirus, ale zamiast tego zawiera ściśle tajne informacje. Od tej pory kobieta zostaje uwikłana w śmiertelnie niebezpieczną intrygę.

 

 

Miasto aniołów (Niedziela, 5 lipca / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 1998
Reż. Silberling Brad, Wyst. Cage Nicolas, Ryan Meg, Braugher Andre

Wzruszająca komedia romantyczna z brawurową obsadą. W główną rolę wcieliła się jedna z najpopularniejszych aktorek tego gatunku – Meg Ryan.
Po nieudanej operacji chirurg kardiolog Maggie Rice traci wiarę w sens pracy. Anioł Seth, który jest świadkiem całego zajścia zakochuje się w pragmatycznej kobiecie.

 

 

Spartan (Poniedziałek, 6 lipca / 20:00)

Sensacyjny, Niemcy/USA 2004
Reż. David Mamet, Wyst. Val Kilmer, Natalija Nogulich, Aaron Stanford, Tia Texada

Tajemniczy i trzymający w napięciu film Davida Mameta, reżysera przez wielu uznawanego za mistrza inteligentnego kina. Agenci tajnych służb Robert Scott (Val Kilmer) i Curtis (Derek Luke) muszą odnaleźć córkę ważnego urzędnika państwowego, która najprawdopodobniej porwana została przez handlarzy żywym towarem. Gdy w telewizji pojawia się informacja o śmierci Laury, mężczyźni przekonani, że dziewczyna wciąż żyje, postanawiają kontynuować swoje śledztwo.