Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 4.02-6.02

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 4.02-6.02?

 

 

 

Ocean strachu 2 (Wtorek, 4 lutego / 20:00)

Thriller, Niemcy 2006
Reż. Hans Horn, Wyst. Eric Dane, Ali Hillis, Niklaus Lange, Susan May Pratt

Wciągający i trzymający w napięciu thriller niemieckiej produkcji. Grupa przyjaciół postanawia świętować urodziny kolegi na jachcie. Podczas beztroskiego rejsu w głąb oceanu, wpadają na pomysł by wskoczyć do wody i kontynuować zabawę poza statkiem. W pewnym momencie orientują się, że nie wystawili za burtę drabinki, a na pokładzie zostało malutkie dziecko. Od tej pory zdesperowani i wymęczeni próbują za wszelką cenę dostać się na pokład.

 

 

 

Dzień świra (Środa, 5 lutego / 20:00)

Komediodramat, Polska 2002
Reż. Marek Koterski, Wyst. Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski

Kultowa polska komedia, która na zawsze wpisała się w klasykę polskiej kinematografii, zyskując sympatię zarówno widzów, jak i krytyków filmowych. Historia Adasia Miauczyńskiego, neurotycznego inteligenta i nauczyciela w średnim wieku, który cierpi na nerwicę natręctw. Skoncentrowany na własnych przeżyciach mężczyzna, popada w coraz większe konflikty z otaczającymi go ludźmi, co jeszcze bardziej pogłębia jego nienawiść do świata.

 

 

 

Zdrajca (Czwartek, 6 lutego / 20:00)

Thriller, USA 2008
Reż. Jeffrey Nachmanoff, Wyst. Don Cheadle, Guy Pearce, Archie Panjabi

Zaskakujący i trzymający w napięciu film Jeffreya Nachmanoffa, doceniony nominacją Saturna w kategorii Najlepszy film akcji/przygodowy/thriller. Roy Clayton to agent FBI, który przejmuje śledztwo w sprawie międzynarodowej grupy terrorystów. Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą do byłego oficera sił specjalnych - Samira Horna…