Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 4.08-6.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 4.08-6.08?

 

 

 

 

Szkoła czarownic (Wtorek, 4 sierpnia / 20:00)

Dramat, USA 1996
Reż. Andrew Fleming, Wyst. Robin Tunney, Fairuza Balk, Neve Campbell, Rachel True

Dramat z elementami horroru, który okazał się kasowym hitem. Po samobójczej śmierci matki, Sarah wraz z ojcem przeprowadzają się do Los Angeles. W nowej szkole średniej dziewczyna zyskuje trzy wyjątkowe koleżanki, z którymi wkracza w świat magii i czarów. Jednak moc, którą uzyskują, szybko obraca się przeciwko nim.

 

 

 

Metro (Środa, 5 sierpnia / 20:00)

Katastroficzny, Rosja 2012
Reż. Anton Megerdichev, Wyst. Sergey Puskepalis, Swietłana Chodczenkowa, Anatoliy Belyy Ascas

Spektakularny film katastroficzny rosyjskiej produkcji. Współczesna Moskwa: w wyniku pęknięcia tunelu do metra zaczyna wpływać woda z moskiewskiej rzeki. Pasażerowie zaczynają walkę o życie, wśród nich jest lekarz Andriej Garin, który musi pokonać żal i złość, by pomóc w tej ekstremalnej sytuacji kochankowi swojej żony.

 

 

 

Dziewczyna mojego kumpla (Czwartek, 6 sierpnia / 20:00)

Komedia romantyczna, USA 2008
Reż. Deutch Howard, Wyst. Caplan Lizzy, Biggs Jason, Baird Diora, Brooks Amanda, Hudson Kate

Przezabawna i lekka komedia romantyczna. Tank zawodowo umawia się na koszmarne randki, by tym traumatycznym doświadczeniem doprowadzić do powrotu dziewczyn w ramiona dotychczasowych chłopaków. Z usług Tanka postanawia skorzystać jego najlepszy przyjaciel. Jednak dziewczyna jego kumpla, okazuje się być naprawdę twardą zawodniczką, którą niezwykle trudno do siebie zrazić.