Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 6.03-9.03

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 6.03-9.03?

 

 

 

Szeregowiec Benjamin (Piątek, 6 marca / 20:00)

Komedia obyczajowa, USA 1980
Reż. Howard Zieff, Wyst. Goldie Hawn, Eileen Brennan, Armand Assante

Komedia, która została doceniona trzema nominacjami do Oscara, m.in. dla Najlepszej aktorki pierwszoplanowej. 28-letnia Judy Benjamin nie ma szczęścia w miłości. Pierwszy mąż odszedł do innej, drugi zmarł w noc poślubną. Kobieta wpada więc na pomysł, by wstąpić do wojska i tym samym odzyskać równowagę wewnętrzną.

 

 

Wieczór panieński (Sobota, 7 marca / 20:05)

Komedia, USA 2012
Reż. Leslye Headland, Wyst. Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan

Komedia ze znakomitą Kirsten Dunst w roli głównej. Becky prosi swoje dawne koleżanki ze szkoły o zostanie jej druhnami na ślubie. Regan, Gena i Katie postanawiają przyjąć zaproszenie, a nawet zorganizować najlepszy wieczór panieński - pomimo, że przez całą szkołę średnią nabijały się z Becky. Niekończące się zwroty akcji, narkotyki i seks w toalecie: ten wieczór na zawsze zapadnie im w pamięci.

 

 

Goło i wesoło (Niedziela, 8 marca / 20:00)

Komedia, USA/Wielka Brytania 1997
Reż. Peter Cattaneo, Wyst. Robert Carlyle, Mark Addy, Wim Snape

Muzyczna komedia nagrodzona Oscarem w kategorii Najlepsza muzyka oryginalna do komedii lub musicalu. Zwolniona z miejscowej stalowni grupa mężczyzn, postanawia zacząć zarabiać pieniądze w  mniej konwencjonalny sposób. Rozpoczynają nową karierę jako grupa męskich striptizerów. Problem w tym, że żaden z nich nie jest umięśnionym przystojniakiem, do którego wzdychają panny, dlatego zamierzają się wyróżnić tym, że ich pokazy będą uwzględniać rozebranie się do absolutnej nagości.

 

 

Biuro ludzkości (Poniedziałek, 9 marca / 20:00)

Science fiction, Kanada 2017
Reż. Rob Schultz, Wyst. Nicolas Cage, Hugh Dillon, Sarah Lind, Jakob Davies 

Futurystyczny świat, zaskakujące zwroty akcji i niezastąpiony Nicolas Cage w roli głównej. Niedaleka przyszłość, Stany Zjednoczone. O losach ludzi w pełni decyduje rząd, sprawdzając efektywność pracy obywateli oraz ich dopasowania do planów specjalistycznej agencji. Noah Kross jest pracownikiem Biura Ludzkości, wyszukuje on osoby bezużyteczne by następnie zostały umieszczane w specjalnym obozie, nazywanym Edenem. Pewnego dnia dopuszcza się pierwszego w swojej karierze ustępstwa…