Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 6.07 - 9.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 6.07 - 9.07?

 

Czekolada (Stopklatka TV, piątek godz. 20:00)

komedia, USA 2000

reż. Lasse Hallström, wyst. Juliette Binoche, Johny Depp, Judi Dench, Alfred Molina

Francja, 1960 rok. Do małego miasteczka na południu kraju przeprowadza się Vianne Rocher wraz z swoją kilkuletnią córką, Anouk. Kobieta specjalizuje się w wyrobach z czekolady i w nowym miejscu zakłada cukiernię. Liberalne poglądy Vianne nie podobają się jednak burmistrzowi miasteczka, który postanawia zrobić wszystko, żeby zamknąć czekoladowy interes oraz doprowadzić do wyprowadzki kobiety.

 

Sierociniec (Stopklatka TV, sobota godz. 20:00)

horror, Hiszpania 2007

reż. J.A. Bayona, wyst. Belén Rueda, Fernando Cayo, Roger Príncep, Mabel Rivera,

Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca tam wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim Simonem. Kiedy pewnego dnia syn znika, policja jest bezradna. Laura postanawia sprowadzić do domu medium.

 

Sanctum 3D (Stopklatka TV, niedziela godz. 20:00)

thriller, USA/Australia 2011

reż. Grierson Alister, wyst. Richard Roxburgh, Rhys Wakefield, Ioan Gruffudd

Grupa płetwonurków walczy o przetrwanie w ogromnym, niezbadanym wcześniej systemie podwodnych jaskiń. Odcięci od wyjścia, muszą uciekać przed zalewającą korytarze lodowatą wodą.

 

Niewierni (Stopklatka TV, poniedziałek godz. 20:00)

komedia, Francja 2012

reż. Emmanuelle Bercot, Fred Cavayé, Alexandre Courtes, Jean Dujardin, Michel Hazanavicius, Jan Kounen, Eric Lartigau, Gilles Lellouche, wyst. Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Géraldine Nakache

Komedia o miłości i zdradzie złożona z wyjątkowo zabawnych przygód największych gwiazd francuskiego kina. Thibault próbuje ukryć przed żoną swój romans, Bernard – po kolejnej seksualnej przygodzie trafia na pogotowie, Eric uwodzi piękną Ines, a Greg i Fred spędzają gorące noce z nowopoznanymi kobietami w Paryżu.