Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 7.07-9.07

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 7.07-9.07?

 

 

 

Godziny – Wyścig z czasem (Wtorek, 7 lipca / 20:00)

Thriller, USA 2013
Reż. Eric Heisserer, Wyst. Paul Walker, Genesis Rodriguez, Judd Lormand

Nowy Orlean. Ciężarna kobieta ulega wypadkowi i umiera w wyniku komplikacji przedwczesnego porodu. Jej mąż Nolan Hayes (Paul Walker) przyjeżdża do szpitala i znajduje dziecko w stanie zagrożenia życia, całkowicie zależne od respiratora. Tymczasem Nowy Orlean zaczyna pustoszyć huragan Katrina, a szpital zostaje ewakuowany. Aby ratować swoją córeczkę, Nolan musi zostać z nią w opuszczonym i pozbawionym prądu szpitalu, ładując co 3 minuty jedyny działający generator prądu. Wkrótce okazuje się, że nie jest jedyną duszą w opuszczonym mieście, a nowe zagrożenie przychodzi z niespodziewanej strony.

 

 

Siostry (Środa, 8 lipca / 20:00)

Komediodramat, USA 2005

Reż. Curtis Hanson, Wyst. Cameron Diaz, Toni Collette, Shirley MacLaine

Dwie skłócone i różniące się w prawie każdym aspekcie siostry, Maggie i Rose, niespodziewanie odkrywają, że mają wspaniałą babcię, o której myślały, że od dawna nie żyje. Pojawienie się krewnej sprawia, że kobiety zaczynają uczyć się życia w zgodzie.

 

 

Na szlaku (Czwartek, 9 lipca / 20:00)

Dramat, Kanada 2014
Reż. Adam MacDonald, Wyst. Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour

Trzymający w napięciu obraz zagubionej pary w mrocznym i pełnym niebezpieczeństw lesie. Alex po długich namowach przekonuje swoją ukochaną, aby wakacje spędzili w zaciszu kanadyjskiej puszczy. Wkrótce oboje zaczną żałować swojej decyzji, gdy zorientują się, że zgubili drogę powrotną. W miejscu, w którym utknęli czai się wyjątkowo niebezpieczny drapieżnik...