Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 7.08-10.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 7.08-10.08?

 

 

 

 

Niewiarygodny Burt Wonderstone (Piątek, 7 sierpnia / 20:00)

Komedia, USA 2013
Reż. Don Scardino, Wyst. Steve Carell, Jim Carrey, James Gandolfini, Olivia Wilde

Przezabawna komedia z najlepszymi aktorami tego gatunku. Dwóch najpopularniejszych magików w Las Vegas stale rywalizuje ze sobą o jeszcze większą sławę. Sytuacja zmienia się, gdy w mieście pojawia się młody iluzjonista, który staje się nowym ulubieńcem tłumów.

 

 

 

Predator (Sobota, 8 sierpnia / 20:00)

Akcja, USA 1987
Reż. John McTiernan, Wyst. Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo

Film nominowany do najważniejszych nagród, m.in. do Oscara i Saturna. Specjalna grupa komandosów zostaje wysłana do południowoamerykańskiej dżungli, gdzie mają uwolnić z rąk partyzantów amerykańskich polityków. Na miejscu okazuje się, że wrogami nie są wcale partyzanci, a przybysz z kosmosu.

 

 

 

Amerykanin (Niedziela, 9 sierpnia / 20:00)

Dramat, kryminał, USA 2010
Reż. Anton Corbijn, Wyst. George Clooney, Paolo Bonacelli, Violante Placido

Pośród wszystkich płatnych zabójców Jack nie ma sobie równych. Jednak teraz mężczyzna postanawia wycofać się z niebezpiecznego zawodu i zaszyć w jakimś urokliwym i spokojnym miejscu. Jack ma jednak do wykonania ostatnie zlecenie. W tym celu udaje się do malowniczego włoskiego miasteczka, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalnym księdzem i nawiązuje płomienny romans z Clarą. Nowe znajomości Jacka mogą niestety pokrzyżować jego zawodowe plany.

 

 

 

Inferno: Piekielna walka (Poniedziałek, 10 sierpnia / 20:00)

Sensacyjny, Francja/USA 1999
Reż. John G. Avildsen, Wyst. Jean-Claude Van Damme, Danny Trejo, Pat Morita, Jaime Pressly

W roli głównej Jean-Claude Van Damme jako obcy przybysz znikąd, który chcąc bronić sprawiedliwości i kobiety, staje do morderczego starcia z dwoma gangami terroryzującymi pustynne miasteczko.