Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 9.06-12.06

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 9.06-12.06?

 

 


Burza (Wtorek, 9 czerwca / 20:00)

Film sensacyjny, USA 2015
Reż. David Hackl, Wyst. John Travolta, Kate Bosworth, Sharon Stone

Niesamowita ekranizacja oparta na prawdziwych wydarzeniach, w której główną rolę zagrał niezawodny John Travolta. Grupa elektryków wykonuje zlecenie naprawy ważnej linii energetycznej. Rutynowe zadanie okazuje się koszmarem, kiedy nadchodzi gwałtowna burza. Załoga musi stawić czoło morderczej wysokości, 500 tysięcy woltom i śmiertelnemu zagrożeniu.

 

 

Jak ugryźć 10 milionów (Środa, 10 czerwca / 20:00)

Film sensacyjny, USA 2000
Reż. Jonathan Lynn, Wyst. Bruce Willis, Matthew Perry, Natasha Henstrige, Rosanna Arquette

Film, który okazał się kinowym przebojem, przynosząc twórcom ponad 100 milionów dolarów przychodów wobec 40-milionowego budżetu. Opowieść o płatnym zabójcy poszukiwanym przez dawnych kolegów, zadłużonym dentyście nieudaczniku i jego żądnej wrażeń żonie. Kiedy wszyscy troje znajdują się w jednej dzielnicy tego samego miasta, zaczyna się seria intryg i zdrad, w których do wygrania jest 10 milionów dolarów, a do stracenia wszystko – włącznie z życiem.

 

 

Dziewięć miesięcy (Czwartek, 11 czerwca / 20:00)

Komedia, USA 1995
Reż. Chris Columbus, Wyst. Hugh Grant, Julianne Moore, Tom Arnold, Joan Cusack

Zwariowany film, który z pewnością rozbawi każdego. Samuel jest młodym, ustatkowanym mężczyzną. Ma wszystko, czego potrzebuje: wymarzoną pracę jako psycholog dziecięcy, kochającą dziewczynę Rebeccę i drogie auto. Jednak, gdy dowiaduje się, że jego partnerka jest w ciąży, ten dotychczas opanowany mężczyzna, wpada w panikę!

 

 

Haker (Piątek, 12 czerwca / 20:00)

Komedia, Polska 2002
Reż. Janusz Zaorski, Wyst. Bartosz Obuchowicz, Piotr Miazga, Kasia Smutniak, Bogusław Linda

Film nominowany do najważniejszych polskich nagród, m.in. do Orłów i Złotych Lwów. Marcin i Turbo są najlepszymi kumplami. Dzieli ich wszystko - charakter, sytuacja życiowa, pieniądze - łączy wspólna pasja: hakowanie. Robi to głównie Marcin, który marzy o studiach na MIT. Turbo ma skromniejsze ambicje: dziewczyny i pieniądze. Marcin kocha się skrycie w pięknej Laurze, koleżance z liceum. Niespełnione uczucie sprowadza na niego kłopoty i chłopak wylatuje ze szkoły. Co gorsza, na trop przyjaciół wpada skorumpowany oficer CBŚ, który postanawia wykorzystać ich umiejętności do swoich celów…