Najpiękniejsze 2013 według "People"

Amerykański magazyn co roku ogłasza swoją listę "najpiękniejszych". W ubiegłorocznym rankingu zwyciężyła Beyonce. W tym roku tytuł przypadł Gwyneth Paltrow.

Zobaczcie kto uplasował się na dalszych pozycjach. Osiem na dziesięć pierwszych miejsc okupują aktorki. Czy zgadzacie się z tą "klasyfikacją"?

1. Gwyneth Paltrow

Podobno najszczęśliwsza jest, kiedy spędza czas z rodziną. "Po domu noszę dżinsy i T-shirt. Nie maluję się" - zdradziła magazynowi aktorka, żona muzyka Coldplay i mama Apple (8) i Mosesa (7). Paltrow deklaruje też, że mimo 40stki na karku "wygląda młodziej i czuje się silniejsza" dzięki specjalnym treningom, które zaprojektowała dla niej osobista trenerka. 

2. Kerry Washington


Broomhilda z "Django" mówi o sobie tak: "Nie muszę być idealna. Wszystko, co muszę, to być i cieszyć się moją zawiłą, nieidealną drogą przez życie"

3. Amanda Seyfried


"Chcę być inna. Wolałabym nie wyglądać zwyczajnie" powiedziała 27-letnia aktorka w wywiadzie dla magazynu Jak pisze People: "Z jej idealną, porcelanową skórą, wielkimi oczami i kuszącymi puklami jest absolutnie nadzwyczajna"

4. Zooey Deschanel


Gwiazda "New Girl" tłumaczy: "Mogę próbować wyglądać jak inni, kiedy gram rolę, ale prywatnie wolę wypełniać swoją własną definicję piękna".

5. Jane Fonda


Zapytana o sekret swojej urody 75-letnia Foda powiedziała: "dobre geny i dużo pieniędzy".  Fonda wierzy także, że pewnośc siebie dodaje kobiecie blasku.

6. Jennifer Lawrence


Lista rzeczy, za którą kochamy JLaw, jest bardzo długa, ale na pewno jest na niej jej apetyczna figura. Aktorka zdradziła, że kiedy szykowała się do rozbieranej sceny w "X-Men: Pierwsza klasa" wiedziała, że "chce wyglądać jak kobieta, a nie 3-letni chłopiec przed pokwitaniem". "Mam dośc ludzi, którzy uważają, że tak powinna wyglądać kobieta" - dodała.

7. Kelly Rowland


8. Halle Berry

Pięknej czterdziestosześciolatce blasku dodaje niedawno ujawniona ciąża. Siłę dają jej ponoć też jej krótkie włosy, choć nie uważa, by definiowały to, kim jest. "To tylko akcesorium, które noszę, jak torebka albo buty" - powiedziała. 

9. Drew Barrymore


"Szczęście to najlepszy makijaż jaki może nosić kobieta" - twierdzi Barrymore, która ostatnio... firmuje swoją twarzą linię kosmetyków do makijażu. "Sekret kryje się w środku. To tam mieszka trucizna lub słoneczny blask".

10. Pink


 "Znam swoje mocne strony: ciężko pracuję, mam talent, jestem zabawna i jestem dobrym człowiekiem" mówi piosenkarka.

[AT/People/EastNews]